Pierwsze spojrzenie na Zielonego Goblina i Rhino z nowego Spider-Mana 1

Niesamowity Spider-Man 2 wejdzie do polskich kin 25 kwietnia 2014 roku. Spider-Man (Andrew Garfield) zmierzy się w nim z trójkątem przeciwników: Electro (Jamie Foxx), Rhino (Paul Giamatti) i Zielonym Goblinem (Chris Cooper). Poniżej pierwsze pełne spojrzenie na te postacie które znalazło swoją drogę ucieczki w objęcia sieci.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 8

Avatar square 200x200
Quagmire 2013-12-03

Oficjalnie baner w wysokiej rozdzielczości
http://i.imgur.com/zSEUYk4.jpg

Marek Jacek 2013-12-02

No nie wierzę w ten wygląd… czekam na oficjalne foty lepszej jakości, bo jak narazie nie wygląda to dobrze.

Quagmire 2013-12-02

Też nie lubię zbyt dużej ilości przeciwników, ale niestety taki mamy obecnie trend do upychania jak największej ilości komiksowych postaci.

Bardziej przeszkadza mi robienie z Harry’ego i Petera wielkich przyjaciół z dzieciństwa, w sytuacji gdy jedynka nawet nie zająknęła się o istnieniu młodego Osborna, mimo kreślenia postaci Parkera jako wiecznego samotnika i silnych związków fabuły z Oscorpem.

Redox 2013-12-02

Nie podoba mi się, że to Harry będzie Goblinem tak od razu. Wprowadzają tą postać i rzucają ją na głęboką wodę. Wolałbym najlepiej, aby skupili się na jednym villanie i utrzymali dość dobre tempo i tajemniczość z pierwszej części.

Nie chce powtarzać argumentu rzucanego na każdym spotkanym przeze mnie forum o zgubnej ilości przeciwników w filmie, ale zdaje mi się, że może nie wyjść to na dobre. No chyba, że obraz będzie trwał tyle co "Wilk z Wall Street".

Quagmire 2013-12-02

Tutaj lekko spoilerowe powiększenie tego plakatu potwierdzające moje przypuszczenia co do wyglądu Goblina
http://www.comicbookmovie.com/fansites/notyetamovie/news/?a=90823&utm_source=twitterfeed&utm_medium=twitter

Proszę czekać…