Zobaczcie rozszerzony zwiastun Waltera Mitty

Ben Stiller na fragmencie plakatu filmu SEKRETNE ŻYCIE WALTERA MITTY (2013)

Niedawno pojawił się finałowy plakat (będący niejako "sklejką" pojedyńczych plakatów) wraz z kolejnym zwiastunem najnowszego filmu w reżyserii Bena StilleraSekretne życie Waltera Mitty. Dziś Twentieth Century Fox zaprezentowało rozszerzony, trwający ponad 6 minut, zwiastun tej produkcji.

Stillera zobaczymy również w głównej roli w filmie, a oprócz niego w obsadzie są między innymi Kristen Wiig, Shirley MacLaine, Adam Scott, Kathryn Hahn i Sean Penn.

Film jest oparty na klasycznym opowiadaniu autorstwa Jamesa Thurbera. Skupia się na pracowniku magazynu LIFE, który uciekając od anonimowego i szarego życia w umyśle tworzy różne scenariusze wypełnione bohaterstwem, romansem i akcją.

W USA film pojawi się na tegoroczne Boże Narodzenie, a w Polsce zadebiutuje 17 stycznia 2014 r. Dystrybutorem jest Imperial-CinePix.


Redox
Redaktor, wer, moderator, dodający zwiastuny, obsługujący fanpage fdb na Facebooku, w końcu kinomaniak. Lubię adaptacje komiksów, filmy z gatunku survival, ale też nie pogardzę dobrym niezależnym kinem. Z seriali nie trawię procedurali, a z muzyki najbardziej przemawia do mnie rock z nurtu psychodelicznego i progresywnego. Na fdb.pl od jesieni 2008 roku.