Universal wstrzymuje produkcję Szybkich i wściekłych 7 3

Universal oficjalnie ogłosił wstrzymanie prac nad filmem Fast & Furious 7 na czas nieokreślony. Praktycznie niemożliwe jest aby film utrzymał swoją datę premiery, czyli 11 lipca 2014 roku, prawdopodobnie dołączy do wypełnionego superprodukcjami 2015 roku. Jednocześnie źródła wewnątrz wytwórni donoszą, że Universal nie zamierza kończyć swojej dochodowej serii.

Paul Walker

Wydarzenie ma oczywiście związek z tragiczną śmiercią Paula Walkera. W czasie trwających od końca sierpnia prac na planie, aktor zdążył nakręcić większość scen ze swoim udziałem, jednak niemożliwe jest ukończenie filmu bez daleko idących zmian w scenariuszu.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 6

Quagmire 2013-12-04

Nie mam takiego wrażenia. Jedynym skutkiem wspomnianej tragedii jest uruchomienie tzw pokazów przedpremierowych o 19 i 22, które stopniowo wypierają tracące na popularności pokazy o 24.

Tutaj jak na razie nikt nie wpadł paranoję, trzeba napisać scenariusz od nowa albo zastąpić Walkera Chrisem Pinem. Beverly Hills nie oferuje takiej amfetaminy która pozwoliłaby przepisać to w dwa-trzy tygodnie :) A wcześniej mieli właśnie wrócić na plan po Świętach.

Quagmire 2013-12-04

W dwóch ostatnich częściach Walkera równie dobrze mogłoby nie być, był tak naprawdę drugoplanowym bohaterem a za główne małpki w tym cyrku robili Diesel i Rock.

Producenci, aktorzy i fani serii bardzo lubią wspominać o rodzinnych wartościach jakie niby przekazuje ta telenowela (co najlepiej było widać w "idź sobie blondynko, Michelle Rodriguez zmartwychwstała" hehe), więc na filmie posmucą się trochę przy Band of Horses "The Funeral", albo balladzie Ludacrisa i jazda do przodu.

ferhin2 2013-12-04

ale po strzelaninie w kinie na premierze MRP mamy dużo mniej…strzelanin. teraz hollywood inaczej reaguje na takie rzeczy i odnośnie tej sytuacji był mój komentarz.

Asmodeusz 2013-12-04

A mogli dać już sobie spokój ztą serią niestety kasa robi wszystko i jak zwykle znajda sposó by poleciec dalej

Quagmire 2013-12-04

Po katastrofie na planie "Strefy mroku" od 30 lat nadal oglądamy helikoptery, a po śmierci Brandona Lee na planie "Kruka" nadal od 20 lat oglądamy strzelaniny. Także bez obaw, zwłaszcza, że Walker zginął daleko poza planem.

Proszę czekać…