Kinomaniak. Fan filmów akcji z lat 80. i 90.. Z FDb związany od 2006 roku.

Kto zagra Sarah Connor w Terminatorze 5? 3

Choć piąta odsłona przygód rodziny Connorów w walce z zabójczymi terminatorami i Skynetem nadal jest w bardzo początkowej fazie, ogłoszono kandydatury do objęcia głównej roli kobiecej, czyli Sarah Connor.

Linda Hamilton jako Sarah Connor w Terminator 2 (1991)

Produkcją zajmie się studio Paramount Pictures, a na stołku reżysera stanie Alan Taylor, który niedawno dostarczył nam Thora: Mroczny świat.

Aktualnie poszukiwania aktorki zostały zawężone do dwóch nazwisk: Emilia Clarke, czyli Daenerys Targaryen z serialu Gra o tron oraz Brie Larson (I) znana głównie z 21 Jump Street.

Źródła podają, że rolę otrzyma prawdopodobnie Clarke, czemu nie ma się co dziwić, bo w Grze o tron pokazała, że jak mało kto nadaje się do tej roli.

Poinformowano również, że w fabule znalazło się miejsce dla syna Sarah – Johna Connora oraz znanego z pierwszego filmu Kyle’a Reese’a, który przybył z przyszłości żeby ochronić Sarah przed pierwszym T-800. Na pokładzie ponownie jest już Arnold Schwarzenegger.

Emilia ClarkeEmilia Clarke

Brie LarsonBrie Larson

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

Avatar square 200x200
Quagmire 2013-12-05

Ale jakoś łatwiej mi sobie wyobrazić ją jako zwyczajną dziewuchę wplątaną w niezwyczajne wydarzenia, która gdy zajdzie potrzeba chwyci za strzelbę niczym córka farmera :) Mówię to oceniając po wyglądzie, więc mogę się mylić.

Marek Jacek 2013-12-05

Jakoś nie mogę jej sobie wyobrazić z dużą giwerą przeciw jeszcze większemu robotowi :)

Quagmire 2013-12-05

Trzymam kciuki za Brie Larson, bardziej pasuje do mojego wyobrażenia o Sarze Connor.

Proszę czekać…