Fan seriali i amerykańskiego kina niezależnego.

Bo Gwiezdne Wojny to za mało 4

The Walt Disney Studios i Paramount Pictures doszły do porozumienia w sprawie dystrybucji i marketingu filmowej serii o Indianie Jonesie. Porozumienie zakłada, że Paramount dalej będzie dzierżyć prawa do dystrybucji czterech nakręconych dotąd części. Disney natomiast nabył prawa do nakręcenia kolejnych części (ponoć już szukają scenarzystów do piątej), odprowadzając do Paramount nieznany procent z zysków. Wpływy z filmu Indiana Jones i Królestwo Kryształowej Czaszki wyniosły na świecie blisko 783 mln dolarów.

Wiadomo że Harrison Ford byłby zainteresowany zagraniem w planowanym sequelu. Ewentualny udział Stevena Spielberga w produkcji stoi pod znakiem zapytania. Tymczasem Disney przygotowuje dojarki do nadejścia kolejnej części innej znanej, wykupionej serii – Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy do kin wejdzie w 2015 roku, a w kolejnych latach następne dwa sequele.

Podsuńcie pomysł Disneyowi, jaką jeszcze serię może wykupić.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

Avatar square 200x200
Marek Jacek 2013-12-07

Najlepszy komentarz jaki znalazłem na sieci:

Quagmire 2013-12-07

Martwe zło niech wykupi, już widzę to logo "Disney’s Evil Dead" :) LaBeoufa nie będzie na pewno, jest pokłócony ze Spielbergiem, a nawet jeśli Steven nie będzie pełnił żadnej oficjalnej roli przy tym filmie, to i tak nie pozwoli na udział tego aktora.

piter2681 2013-12-07

ciekawe jaki scenariusz wymyślą… może główny pym będzie już prowadziły jego syn grany przez Shia LaBeouf’a… mogło by być ciekawie ale chyba to już nie to samo co kiedyś

Proszę czekać…