Nowy, międzynarodowy zwiastun Niesamowitego Spider-Mana 2 1

Niesamowity Spider-Man 2 zadebiutuje w polskich kinach 25 kwietnia 2014 roku. Międzynarodowy zwiastun tej superprodukcji nastawiony jest tym razem na akcję i mnożenie gagów. Czy jest lepszy od poprzedniego trailera? W filmie pojawią się między innymi Andrew Garfield, Emma Stone i Jamie Foxx.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Avatar square 200x200
Gracjan Mikitin 2013-12-13

Nie lubię filmów, które wyglądają jak gra komputerowa i nie sa jednocześnie animacją. Dla mnie te efekty specjalne wyglądają dramatycznie źle. Momentami przypominają te z MoS, ale tam takie momenty były może ze 2-3 razy, a tutaj mam wrażenie, że wszystkie sceny z Spidermanem będą wyglądały jak z jakiejś animacji + ten sztucznie wyglądający strój. Zapowiada sie to niestety dramatycznie źle w mojej opinii.

Quagmire 2013-12-13

Słabszy od poprzedniego, tamten starał się zwodzić widza budując jakiś klimat, ten już nie pozostawia wątpliwości, że czeka nas głupawka podobna do ostatnich, przeładowanych gagami filmów Marvela: Iron Mana 3 i Thora 2.

Na litość boską, czy oni muszą robić z cioci May starą idiotkę? Ani trochę mnie to nie śmieszy, wersja Sama Raimi, podobnie jak komiks potrafiła zasugerować, że ciocia wie i idiotką nie jest. Nie mówiąc już o tym, że ładnie wybrnęła z tego problemu- pająk ukąsił Petera tuż przed maturą, a następnie nasz superbohater wyprowadził się na studia.

Proszę czekać…