Zobaczymy Fantastic Four vs. X-Men?

W Internecie pojawiły się informacje o zainteresowaniu studia 20th Century Fox połączeniem światów X-Menów z postaciami z Fantastycznej czwórki.

Punktem wyjściowym byłaby historia z opublikowanego w 1987 roku komiksu Fantastic Four vs. X-Men autorstwa Chrisa Claremonta. Komiks opowiadał o starciu dwóch grup, a zalążkiem konfliktu było odmówienie Reeda Richardsa udzielenia pomocy w ratunku Kitty Pryde.

Przypominamy, że film X-Men: Przeszłość, która nadejdzie oczekuje na swoją premierę (polska premiera jest zaplanowana na 23 maja 2014 r.), a w drodze są plany kolejnego filmu z serii, zatytułowanego X-Men: Apocalypse (2016), którego reżyserią powtórnie zajmie się Bryan Singer.

Z kolei na reboot Fantastycznej czwórki poczekamy do lata 2015 r. Reżyserem tego projektu jest Josh Trank (Kronika).

Simon Kinberg jest mocno związany z tymi projektami i został zatrudniony, aby rozbudować serie w takim stylu jak zrobił to Disney przy filmie Avengers.


Redox
Redaktor, wer, moderator, dodający zwiastuny, obsługujący fanpage fdb na Facebooku, w końcu kinomaniak. Lubię adaptacje komiksów, filmy z gatunku survival, ale też nie pogardzę dobrym niezależnym kinem. Z seriali nie trawię procedurali, a z muzyki najbardziej przemawia do mnie rock z nurtu psychodelicznego i progresywnego. Na fdb.pl od jesieni 2008 roku.