Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Rzut oka na Strażników Galaktyki 6

Marvel oraz Walt Disney zaprezentowali pierwsze zdjęcie aktorów w kostiumach ze Strażników Galaktyki. Produkcja zapowiadana jako wielkie filmowe widowisko swoją premierę będzie miała 1 sierpnia. W obsadzi filmu między innymi Chris Pratt, Dave Bautista, Zoe Saldana, Michael Rooker, Ophelia Lovibond oraz Benicio Del Toro.

Głównym bohaterem filmu będzie Peter Quill, który po zdobyciu tajemniczego artefaktu staje się celem łowców głów. Ściga go potężny Ronan, który planuje wykorzystać przedmiot do niecnych czynów. Quill chcąc przeżyć zawiera sojusz z czwórką innych wyrzutków – przypominającym drzewo Grootem, strzelający rakietami szopem Rocketem, Draxem Niszczycielem oraz niebezpieczną Gamorą.

Źrodło: comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 7

tomi323

Aż dziwne, że nie powstała wcześniej żadna kreskówka GOTG (chyba, że mi umkneła), a co do Bautisty jest on zawodnikiem wrestlingu (celowo nie używam słowa "zapaśnik", żeby nie obrazić innych zapaśników ) więc coś o aktorstwie wie ;D
PS. Kaczor Howad mnie zniszczył buahahaa

Quagmire

Dla niego zagranie czegokolwiek jest problemem :)

Beznickowy

Piszesz tak, jakby zagranie w uniwersum Marvela wymagało jakichś specjalnych talentów i kwalifikacji :)

Quagmire

W najgorszym wypadku wyjdzie Kaczor Howard :) Bardziej obawiałbym się o Bautistę, który ma bardzo blade pojęcie o aktorstwie.

Beznickowy

Nie znam komiksów, ale jeśli chodzi o aparycję tej trójki po prawej, bo chyba o nich najbardziej byli zaniepokojeni fani, to prezentują się całkiem sympatycznie i naturalnie. W przeciwieństwie do ferhina widzę w nich nadzieję na odświeżenie tej zasmrodzonej serii :)

Proszę czekać…