Kolejna porcja plotek z Batman vs. Superman 4

Jak na razie oprócz kilku nazwisk z obsady niewiele wiadomo na temat filmu, roboczo nazwanego, Batman vs. Superman. Powinno się to niedługo zmienić, bo zbliża się początek głównych zdjęć do filmu. Jak na razie mamy kilka nowych niepotwierdzonych informacji o postaciach i angażu.

Lex Luthor
  • Choć obecność postaci Lexa Luthora w kontynuacji Człowieka ze stali nie została jeszcze oficjalnie potwierdzona, portal Batman-on-Film donosi, że Luthor pojawi się filmie, a do tego zobaczymy także drugi czarny charakter. Portal twierdzi także, że drugi złoczyńca nie będzie należał do grupy Batmana, z którą skonfrontuje się Superman.

  • Jakiś czas temu ogłoszono, że Gal Gadot wcieli się w postać Diany Prince / Wonder Woman. Według Batman-on-Film rola jej jest mała, niewiele większa od występu gościnnego. Zostało podane tutaj porównanie do udziału Scarlett Johansson jako Czarnej Wdowy w Iron Man 2.

  • Jak twierdzi Batman-on-Film, pomimo że w filmie pojawi się Batman (Ben Affleck), Wonder Woman i być może jeszcze inne postacie, Batman vs. Superman będzie filmem, który w głównej mierze skupi się na Supermanie. To chyba dobra wiadomość, bo do tej pory projekt rósł na Justice League aniżeli na kontynuację filmu z 2013 roku.

  • Na koniec, serwis Batman-on-Film twierdzi, że aktor Jason Momoa cały czas prowadzi rozmowy na temat angażu w filmie. Nie wcieli się jednak ani w Martiana Manhuntera ani w Aquamana, ponieważ obu bohaterów nie zobaczymy w filmie.
Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…