Trzy nowe plakaty Niesamowitego Spider-Mana 2 2

Niesamowity Spider-Man 2 rozpocznie swoją największą bitwę już w połowie kwietnia, na części zagranicznych rynków wytwórnia Sony chce wykorzystać obecność Świąt Wielkanocnych. Na rynku amerykańskim Sony zajęło pierwszy weekend maja, tradycyjne rozpoczęcie sezonu letniego i jedną z najbardziej prestiżowych dat premier w rocznym kalendarzu. Czy Człowiek-Pająk podejmie walkę i sprosta finansowym oczekiwaniom?

=.
=.
=.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 5

Marek Jacek 2014-01-07

Ano widzisz :) Nawet ja nie zauważyłem :)

Quagmire 2014-01-07

Na dwóch pierwszych plakatach widać Goblina na telebimach :)

Marek Jacek 2014-01-07

Możliwe, że nie chcą ograniczać tytułu do jednego wroga skoro dodatkowo swoje kreacje tworzą Giamatti i DeHaan. Po tych posterach w życiu byś się nie skapnął, że będzie więcej wrogów w filmie – z drugiej strony jakie zaskoczenie jak już idziesz do kina i nie śledzisz świata filmowego w necie.

Quagmire 2014-01-07

Co ciekawe lokalne wersje językowe tego podtytułu mają też: Brazylia, Hiszpania, Niemcy i Włochy. Może Marvel wycofał się w ostatniej chwili z takiego podtytułu na amerykańskim rynku? Były w końcu takie plotki.

Marek Jacek 2014-01-07

Widzę, że Australia ma podtytuł Rise of Electro. Tylko ten trzeci pokazuje coś nowego, ale ta sama pozycja Foxxa na każdy posterze jest trochę rzucająca się w oczy.

Proszę czekać…