Kinomaniak. Fan filmów akcji z lat 80. i 90.. Z FDb związany od 2006 roku.

Od zmierzchu do świtu - Materiały promocyjne serialu 4

Może niewielu z Was słyszało o tej produkcji, ale już niebawem – bo 11 marca – swoją premierę będzie miał pilotowy odcinek serialu Od zmierzchu do świtu będący swoistą wariacją nawiązującą do oryginalnego filmu z 1996 roku, którego reżyserował Robert Rodriguez.

Serial skupi się na rodzeństwie Gecko (w oryginale zagrali ich George Clooney i Quentin Tarantino) – Seth’ie i Richie’m, rodzinie Fullerów (w których wcielili się dawniej Harvey Keitel (I), Juliette Lewis i Ernest Liu) oraz królowej wampirów Santanico Pandemonium, której rolę wcześniej odegrała Salma Hayek.

W serialowej wersji jako Seth Gecko wystąpi D.J. Cotrona, jego brata Richiego zagra Zane Holtz, w głowę rodziny Fullerów wcieli się Robert Patrick, jego córkę Kate zagra Madison Davenport, a syna Scotta – Brandon Soo Hoo. Jako nową królową wampirów zobaczymy Eizę Gonzalez.

Serial zostanie wyemitowany na nowym amerykańskim kanale TV – El Rey, który wystartował w grudniu zeszłego roku i będzie to jego pierwsza produkcja. Stacja jest skierowana głównie do latynoskiej części amerykanów, a jej założycielem jest wspomniany wcześniej Robert Rodriguez. Został on również producentem wykonawczym serialu, co może dać nadzieję na ciekawą pozycję na nudne wieczory.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…