Od zmierzchu do świtu - Materiały promocyjne serialu

Może niewielu z Was słyszało o tej produkcji, ale już niebawem – bo 11 marca – swoją premierę będzie miał pilotowy odcinek serialu Od zmierzchu do świtu będący swoistą wariacją nawiązującą do oryginalnego filmu z 1996 roku, którego reżyserował Robert Rodriguez.

Serial skupi się na rodzeństwie Gecko (w oryginale zagrali ich George Clooney i Quentin Tarantino) – Seth’ie i Richie’m, rodzinie Fullerów (w których wcielili się dawniej Harvey Keitel (I), Juliette Lewis i Ernest Liu) oraz królowej wampirów Santanico Pandemonium, której rolę wcześniej odegrała Salma Hayek.

W serialowej wersji jako Seth Gecko wystąpi D.J. Cotrona, jego brata Richiego zagra Zane Holtz, w głowę rodziny Fullerów wcieli się Robert Patrick, jego córkę Kate zagra Madison Davenport, a syna Scotta – Brandon Soo Hoo. Jako nową królową wampirów zobaczymy Eizę Gonzalez.

Serial zostanie wyemitowany na nowym amerykańskim kanale TV – El Rey, który wystartował w grudniu zeszłego roku i będzie to jego pierwsza produkcja. Stacja jest skierowana głównie do latynoskiej części amerykanów, a jej założycielem jest wspomniany wcześniej Robert Rodriguez. Został on również producentem wykonawczym serialu, co może dać nadzieję na ciekawą pozycję na nudne wieczory.


Marek Jacek
Kinomaniak. Fan filmów akcji z lat 80. i 90.. Z FDb związany od 2006 roku.