widoczny tu i tam. hasam.

Zdumiewające i zabawne - spojrzenia na świat 0

DKF “GAG” i Kino Forum przy Białostockim Ośrodku Kultury zaprasza na kolejny przegląd filmowy zatytułowany “ZDUMIEWAJĄCE I ZABAWNE – FILMOWE SPOJRZENIA NA ŚWIAT”.

Po pokazach MŁODEGO POLSKIEGO KINA, w którym zaprezentowaliśmy cztery filmy młodych reżyserów nakręcone w 2006 r. postanowiliśmy przybliżyć naszej publiczności filmy z różnych stron świata, począwszy od Japonii, przez Turcję a na odległej Kubie i Ameryce kończąc. Przegląd rozpoczniemy od filmu kultowego japońskiego reżysera Takeshi Kitano TAKESHIS. W następny poniedziałek reżyser Fatih Akin przeniesie nas do tętniącego muzyką, tureckiego Stambułu w obrazie zatytułowanym ŻYCIE JEST MUZYKĄ. Kolejny pokaz zabierze nas ponownie w długą podróż tym razem do kubańskiej Hawany byśmy posmakowali życia tego miasta tuż przed rewolucją i reżimem Fidela Castro. Na zakończenie przeniesiemy się do USA by obejrzeć historię, o której Daily Mirror napisał Połączenie ostrych dialogów Davida Mameta z potęgą wizualnego rozmachu produkcji braci Coen.12.02.2007. godz.18:30 TAKESHIS reż. Takeshi Kitano, Japonia, 108'

19.02.2007. godz.18:30 ŻYCIE JEST MUZYKĄ reż. Fatih Akin, Niemcy – Turcja, 90'

26.02.2007. godz.18:00 HAWANA, MIASTO UTRACONE reż. Andy Garcia, USA, 143'

5.03.2007. godz.18:00 ROMANCE & CIGARETTS reż. John Turturro, USA, 115'

Karnet kosztuje jedyne 30 zł, zaś pojedyńczy bilet 10 zł. Wszystke pokazy odbywają się w białostockim kinie Forum na ulicy Legionowej.

Plakat przegląu /bok.bialystok.plPlakat przegląu /bok.bialystok.pl

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 4

leprechan

to koncz sesje i idz :p ale cos mi ironia smierdzi :p

Anonimowy

Teraz sesje mam, dlatego ostatnimi czasy nie bywam w kinie Forum. :-)

leprechan

to zaluj, bo ostatnio duzo tu sie dzieje ;p

Anonimowy

Dawno juz nie byłem w kinie Forum, chyba ostatni raz na Grubym i chudszym ;-), ale ten czas leci.

Proszę czekać…