http://vimeo.com/mironkundzicz

Kate Bosworth u Luketica 0

Kate Bosworth negocjuje właśnie swój występ w niezatytułowanym jeszcze obrazie o Blackjacku (aka. 21).

Reżyserem obrazu będzie Robert Luketic (Sposób na teściową).

Kate Bosworth / pub.tv2.noKate Bosworth / pub.tv2.no

Jeśli wszystko uda się dograć, będzie to trzeci wspólny film Bosworth (Żyć szybko, umierać młodo) i Kevina Spacey (Północ w ogrodzie dobra i zła). Wcześniej grali razem w Wielkim życiu i Superman: Powrót.

Fabuła filmu skupia się na grupie genialnych matematyków z organizacji MIT, którzy razem ze swoim pozbawionym skrupułów profesorem (Spacey), opracowali idealną metodę wygrywania w Blackjacka. Wszyscy jadą do Las Vegas i zaczynają zdobywać miliony.

Bosworth ma zagrać niepodejrzewającą niczego dziewczynę z niezwykłą osobowością, która przyłączy się do grupy. Zdjęcia mają się rozpocząć w marcu w Los Angeles i Bostonie.

W międzyczasie negocjuje też swój występ w thrillerze After.Life, którego reżyserem i scenarzystką będzie polka mieszkająca w USA Agnieszka Wojtowicz-Vosloo (Pate). Produkcja ma ruszyć pod koniec tego roku.

Młoda aktorka kupiła też prawa do powieści Lost Girls and Love Hotels autorstwa Catherine Hanrahan. Planuje wyprodukować jej adaptację i zagrać główną rolę.

Książka skupia się na historii kobiety, która za wszelką cenę stara się zapomnieć o swojej przeszłości, kiedy w dzień, pracowała w Tokio jako angielska specjalistka w Instytucie Treningowym dla Stewardes, a w nocy, uczestniczyła w seksualnych i narkotykowych orgiach.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…