Film Batman vs Superman przeniesony na maj 2016 roku 3

Premiera Batman vs. Superman w amerykańskich kinach została przeniesiona z 17 lipca 2015 roku na 6 maja 2016 roku. W oficjalnym oświadczeniu Warner Bros enigmatycznie wspomina o przeznaczeniu większej ilości czasu na dopracowanie filmu jako głównej przyczynie zaskakującej zmiany. Na kilka godzin przed publikacją oświadczenia w sieci pojawiła się plotka według której kontuzja nogi którą miał rzekomo doznać Ben Affleck opóźni zdjęcia do filmu o 6 tygodni.

Prawdopodobną przyczyną jest też niedawne dołączenie do ekipy nowego scenarzysty, Chris Terrio najbardziej znany z nagrodzonego Oscarem skryptu filmu Operacja Argo, miał zadbać o ostateczny kształt kontynuacji obrazu Człowiek ze stali.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 7

Avatar square 200x200
Quagmire 2014-01-23

A jak dla mnie Affleck ma fantastyczną szczękę i posturę do roli Batmana, oraz odpowiedni wygląd do roli milionera Wayne’a. A, że jest chyba pierwszym aktorem który nauczył się grać po otrzymaniu Oscara (hehe), to jestem dobrej myśli.

Sebastian Kn©l 2014-01-23

Tak samo jak ja się nie nadaję na zawody strongmanów czy na zawodnika koszykówki. Batman jest to charakterystyczna postać z komiksów i nie może jej zagrać osoba zupełnie odmienna bo wyjdzie bubel. Czy nazywa się Ben czy Charles to nie ważne, ważne że nie pasuje do tej roli.

Marcin Głogowski 2014-01-22

też tak myślałem :)

Krzysztof 2014-01-19

Aaa – czyli nie nadaje sie z powodu – postury, glosu i budowy twarzy, tudziez samej zuchwy, nosa lub oczu? Achaaa – to jest jego OSOBA. Prawdopodobnie nie nadaje sie też dlatego, że nazywa sie Ben Affleck…

Sebastian Kn©l 2014-01-19

Czemu ?, bo się nie nadaje !
tu nie chodzi o jego umiejętności aktorskie, tylko o jego osobę.

Proszę czekać…