Kinomaniak. Fan filmów akcji z lat 80. i 90.. Z FDb związany od 2006 roku.

Zapowiedź komedii od twórcy Teda 4

A Million Ways to Die in the West jest zapowiadaną na 30 maja komedią umiejscowioną na Dzikim Zachodzie, którą wyreżyserował i zagrał główną rolę komik Seth MacFarlane – znany głównie z podkładanych głosów w Głowie rodziny i Tedzie.

Fabuła skupi na rewolwerowcu, który zostaje porzucony przez dziewczynę i wplątuje się w relacje z najróżniejszym elementem możliwym do spotkania w westernach.

Obok MacFarlane’a zobaczymy Charlize Theron, Amandę Seyfried, Liama Neesona, Neila Patricka Harrisa, Giovanniego Ribisi i Sarah Silverman.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Avatar square 200x200
Marek Jacek 2014-01-31

Jak zobaczyłem ile trwa zwiastun to nawet go nie włączałem, bo podejrzewam, że pokazali już najśmieszniejsze sceny :) Obsada prezentuje się odpowiednio więc może najgorzej nie będzie…

Quagmire 2014-01-31

Są tutaj ze 3 fajne gagi (wagina, Mila Kunis, butelki), ale zwiastun cierpi na syndrom przeładowania i zbyt dużej ilości punktów kulminacyjnych. Zapowiada się taki poziom z ostatnich kilku lat Family Guy’a, czyli średnia całość i jedna-dwie sceny dla których warto było obejrzeć.

Seth aktorsko rzuca się od razu na strasznie głęboką wodę, może trzeba było dać to zagrać Harrisowi, albo Ribissiemu, a najlepiej zadzwonić do Sama Rockwella. W paru scenach wygląda to tak jakby odgrywał kolejny skecz z oscarowej gali.

Proszę czekać…