Nowy zwiastun Kapitana Ameryki 2 4

Kapitan Ameryka: Zimowy żołnierz wejdzie do polskich kin już niedługo, bo 28 marca, a tymczasem możemy podziwiać zwiastun pełen nowych, głównie efektownych scen. Tym razem dowiecie się więcej o postaciach Zimowego Żołnierza, głównego przeciwnika w tej odsłonie, i Falcona, jednego z pomocników Kapitana Ameryki.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

Quagmire 2014-02-03

Tylko widzisz, nie wierzę w brak komediowych wstawek, zwiastuny Thora 2 i Iron Mana 3 też udawały, że ich nie ma. W ogóle mam wrażenie, że oni przez "wspólne uniwersum" rozumieją głównie kręcenie filmów jak przez whedonowską kalkę, i to nawet rękami Shane’a Blacka gardzącego Whedonem.

Może mój pogląd wynika stąd, że obdarto Kapitana z kwestii go wyróżniającej czyli miejsca akcji które nadawało odpowiedni klimat, wyróżniało go na tle innych postaci. Nie zaoferowano wiele w zamian, zagrożenie dla USA, terrorysta, spiski itp miały być już w Iron Manie 3, którego Black szumnie zapowiadał jako thriller polityczny.

FvJ 2014-02-03

IMO własnie jest zupełnie odwrotnie, ten film ma szansę być najlepszym filmem Marvela obok IM1 i Avengers. Jeśli pełny film utrzyma poziom zwiastuna bez natłoku komediowych wstawek, które rozłożyły 2iego Thora to będzie naprawdę dobrze, zwłaszcza że materiał źródłowy czyli komiks "Zimowy Żołnierz" to naprawdę świetna lektura

Quagmire 2014-02-03

Lepszy od poprzedniego, ale nadal nie jest to coś na co czekałbym z wypiekami na twarzy. Wygląda jak bezpłciowy produkcyjniak z trochę większym budżetem, dla zapchania sezonu wiosennego.

Proszę czekać…