Kinomaniak. Fan filmów akcji z lat 80. i 90.. Z FDb związany od 2006 roku.

Co dalej z Igrzyskami śmierci? 4

Niespodziewana śmierć aktora Philipa Seymoura Hoffmana była wielkim szokiem dla wielu osób. Kiedy emocje trochę opadły zaczęto udzielać informacji co do przyszłości projektów, w których aktor miał brać udział. Jednym z nich jest trzecia i czwarta odsłona filmu Igrzyska śmierci.

Philip Seymour Hoffman

W Igrzyskach śmierci: W pierścieniu ognia Hoffman zadebiutował jako Plutarch Heavensbee, a jego dalszy udział w serii był nieunikniony z racji wpływu postaci na fabułę filmu. Podczas jednej z konferencji prasowych twórcy Igrzyska śmierci: Kosogłos. Część 1 ogłosili, że w obu częściach ponownie będziemy mogli go zobaczyć, gdyż przed śmiercią skończył większość zdjęć.

Przypomnijmy, że trzeci film z serii trafi do kin 21 listopada.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

KubiQ

Nie tyle nie ma nic ciekawego do zagrania (chociaż ta postać w Igrzyskach Śmierci – W pierścieniu Ognia, była nudna jak flaki z olejem), co raczej nie ma nic lepszego… Dwójka była paskudna, i mam niemiłe wrażenie że trójka będzie taka sama.

Quagmire

Ironia losu, jeden z najbardziej utalentowanych aktorów swojej generacji zamknie swoją karierę filmem, w którym jak sądzę, nie ma nic ciekawego do zagrania.

Proszę czekać…