Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Vera Farmiga w nowym filmie 2

The Allegiance Theater oraz MediaBiz International poinformowały, że Vera Farmiga zostanie gwiazdą komedii Prima. Scenariusz do filmu został napisany przez Evana Greenberga, który zasiądzie również na fotelu reżysera. Produkcją filmu zajmie się natomiast człowiek odpowiedzialny za Juno oraz W chmurach (warto dodać, że Farmiga wystąpiła w tym filmie) Daniel Dubiecki oraz Lara Alameddine.

Prima (pierwotnie film miał nosić tytuł "Dance of the Mirlitons") będzie oryginalną historią mającą chwytać za serca niczym Mała Miss oraz Billy Elliot. Będzie to opowieść o 12 letniej Jesse Urchin, pyzowatej dziewczynce, która niespodziewanie dostaje się do elitarnej szkoły baletu. Wydarzeniem tym zachwyceni są wszyscy z wyjątkiem jej matki, byłej tancerki. Jesse szczęśliwa z faktu spełnienia swoich marzeń będzie starała się utrzymać w szkole, która okaże się prawdziwym piekłem. Aby dojść na sam szczyt będzie musiała kierować się hasłem "po trupach do celu".

Poza Farmigą w obsadzie Bailee Madison w roli Jesse oraz Kristen Bell, jako jej matka. Poza tym na ekranach będziemy mogli obejrzeć również między innymi Chloë Grace Moretz.

Źrodło: comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…