Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Stylowy trailer najnowszej komedii Richarda Ayoade 2

Magnolia Pictures wypuściła do sieci nowy zwiastun komedii Richarda Ayoade The Double. Gwiazdami filmu są Mia Wasikowska (Jane Eyre, Alicja w Krainie Czarów) oraz Jesse Eisenberg (Social Network, Iluzja).

The Double będzie luźną adaptacją poematu Fiodora Dostojewskiego. Jest to historia młodego mężczyzny, który po zauważeniu swojego sobowtóra zaczyna popadać w obłęd.

Reżyserią filmu oraz współautorem scenariusza jest Richard Ayoade. Będzie to jego drugi wyreżyserowany film, po Mojej łodzi podwodnej. Ayoade zdobył popularność jako aktor wcielający się w jedną z postaci serialu Technicy-magicy. Światowa premiera The Double miała miejsce w ubiegłym roku na festiwalu w Toronto. Natomiast do szerokiej dystrybucji wejdzie już 4 kwietnia tego roku.

Źrodło: comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Avatar square 200x200
Gracjan Mikitin 2014-02-11

Cudowny zwiastun, klimat wylewa się z niego hektolitrami. Przez pierwszą część czuć bardziej jakiś ciężki thriller psychologiczny. Jakbym oglądał po raz kolejny "Rozmowę" Coppoli albo czytał Franza Kafkę. Druga część zwiastuna to już natomiast powrót do fajnych klimatów jak u Andersona (chociaż już niedługo Ayoade może być stawiany bardzo blisko geniusza jakim niewątpliwie jest Wes).

Czekam z niecierpliwością na ten film!

PS Mia Wasikowska jest cudna <3

Proszę czekać…