Reżyser i scenarzysta Silent Hill nakręci Onimushę! 0

Wszystkie znaki w Hollywood wskazują, że scenarzysta i reżyser Silent Hill – Christopher Gans – zajmie się teraz ekranizacją Onimushy. Jednej z najpopularniejszych serii fantasy na Playstation 2! Nad całością projektu czuwać ma Samuel Hadida – główny producent Resident Evil!

Jak czytamy w Internecie – Christopher Gans (scenarzysta i reżyser filmu Silent Hill ) zajmie podobne stanowiska przy projekcie ekranizacji Onimushy – jednej z najbardziej popularnych gier na konsolę Playstation 2 ! Głównym producentem obrazu jest znany graczom Samuel Hadida, który na swoim koncie ma już Resident Evil . Film opowiadać będzie o walce z demonami genma.

Szczegóły scenariusza nie są jeszcze znane. Nie wiadomo też czy będzie on nawiązywać do którejkolwiek z gier. W ostatniej (trzeciej)części gry konsolowej wystąpił Takeshi Keneshiro oraz Jean Reno, którzy oprócz głosów użyczyli też modelów swoichtwarzy dla potrzeb głównych bohaterów gry.

Samuel Hadida kończy teraz produkować Resident Evil: Extinction – trzecią część przygód Alice (Milla Jovovich) w opętanym przez zombie Racoon City. Zdjęcia do Onimushy mają ruszyć tuż przed premierą kinową trzeciej części Resident Evil . Co ciekawe Hadida ma prawa do ekranizacji gry już od 2002 roku, jednak rozpoczęcie zdjęć cały czas powstrzymywały prace nad kolejnymi częściami przygód Alice.

Playstation 3 CoverPlaystation 3 Cover Playstation 2 CoverPlaystation 2 Cover

Artykuł powstał przy współpracy z serwisem rozrywkowym o grach i filmach www.gameTRANCE.pl

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Silent Hill to dobra rekomendacja bo chcoiaz jeszcze nie widzialem to czytalem duzo dobrego o tym filmie ;) i jeszcze jedno – gral ktos w Ojca Chrzestnego, bo wiem ze zrobili taka gre ?

Proszę czekać…