Kinomaniak. Fan filmów akcji z lat 80. i 90.. Z FDb związany od 2006 roku.

Poznaj nową Fantastyczną Czwórkę! 2

20th Century Fox wraz z reżyserem – Joshem Trankiem – ustalili obsadę restartu filmu o drużynie superbohaterów – Fantastyczna czwórka planowanej na 2015 rok.

Zgodnie z wcześniejszymi plotkami w rolę genialnego naukowca Reeda Richardsa, czyli posiadającego moce rozciągania swojego ciała Mr. Fantastic wcieli się Miles Teller, a w charyzmatycznego playboya – Johnny’ego Storma – znanego również jako Człowiek-Pochodnia wcieli się Michael B. Jordan. Dołączyła do nich Kate Mara – jedyna kobieta w drużynie, czyli Sue Storm, siostra Johnny’ego i wybranka serca Reeda Richardsa potrafiąca stać się niewiedzialna (stąd imię The Invisible Woman). Z kolei w niezwykle silnego The Thing (Rzecz), czyli Bena Grimma przeistoczy się Jamie Bell.

Produkcja będzie bazować na serii komiksów The Ultimate Fantastic Four i skupi się na młodych latach drużyny. Premierę zaplanowano na 19 czerwca 2015 roku.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 5

Avatar square 200x200
Agnieszka 2014-02-20

Lubię Bella, ale obsadzenie go w roli Bena Grimma to jakieś nieporozumienie. Już raczej bym go widziała jako Johnny’ego. W ogóle cała Fantastyczna Czwórka jakoś dziwnie obsadzona. Nic dziwnego, że Marvel daleko przed wszystkimi skoro jedyne co reszta robi to ciągłe rebooty.

Piotr Biernacki 2014-02-20

Wybór Bella jest co najmniej ryzykowny.

Marek Jacek Beznickowy 2014-02-20

Miałem to samo odczucie; może wyjść dobrze, ale jakiś chuderlawy jak na Thinga…

VooDoo79 2014-02-20

WTF ???? oni chyba sobie z nas jaja robią…..

Marcin Darski 2014-02-20

Dziwne wybory. Może wyjść większa kaszanka niż wyprodukowane części.

Proszę czekać…