Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Zack Snyder na temat Batman vs. Superman 4

Zack Snyder, reżyser Batman vs. Superman po raz kolejny wypowiedział się na temat swojego najnowszego filmu. Opowiadał o kostiumach, castingach oraz ciągłości historii.

- Moja ekipa przygotowuje się do zdjęć, które rozpoczną się za jakiś miesiąc. Jesteśmy w trakcie testowania nowych kostiumów Supermana oraz Batmana. W Człowieku ze stali stworzyliśmy całkowicie nową historię, która będzie się teraz rozwijać podobnie jak i główni bohaterowie.- wyznał reżyser Strażników.

W drugiej odsłonie Człowieka ze stali ponownie zobaczymy Henry'ego Cavilla, Amy Adams, Diane Lane oraz Laurence'a Fishburne'a. Dodatkowo do obsady Batman vs. Superman dołączą między innymi Ben Affleck, w który wcieli się w postać Batmana i Bruce’a Wayne’a, Jesse Eisenberg jako Lex Luthor, Jeremy Irons w roli Alfred Pennyworth oraz Gal Gadot jako Wonder Woman.

Snyder wypowiedział się również na temat nowych nazwisk w obsadzie i niezbyt przychylnych komentarzy fanów:

- Wiemy na czym stoimy. Niestety nie wiedzą tego fani. Wszystkie castingi są przeprowadzane pod scenariusz filmu. Mamy nadzieję zrobić coś przemyślanego, świeżego oraz ekscytującego. Rozumiem cały kanon, nie jestem szalony. Wiem czego potrzebują bohaterowie z punktu widzenia mitologii.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…