Masz jakiś problem? Napisz do mnie na: grzegorz.derebecki@fdb.pl

Otwarcie sali Škoda 4DX™ w Cinema City Bonarka 4

2 stycznia w Cinema City Bonarka zostanie otwarta druga w Polsce sala Škoda 4DX™, która wyposażona jest w najbardziej zaawansowaną technologię kinową. Szykujcie się na nieprawdopodobne emocje w czasie seansu dzięki czterowymiarowej rozrywce! Szykujcie się na maksymalne kinowe przezycie!

W 2015 roku mieszkańców Krakowa czekają niesamowite filmowe wrażenia! Już na początku stycznia w Cinema City Bonarka uruchomiona zostanie innowacyjna sala Škoda 4DX™. Najbardziej zaawansowana technologia, która wykorzystywana jest podczas seansów, oddziałuje na wszystkie pięć zmysłów i wciąga widza w sam środek zawrotnej akcji filmowej.

Czym jest 4DX™?

4DX™ to unikalny system filmowy polegający na poszerzaniu wrażeń kinowych w czasie seansu. Produkcje wyświetlane w tej sali to największe i najnowsze hity kinowe, które dzięki specjalnej obróbce technicznej wprowadzają widza w zupełnie inny wymiar. Co to oznacza? W czasie pościgów filmowych ruchome fotele dosłownie „przewożą” kinomaniaków po autostradzie, a podczas pojedynków ruszają się w „rytm” ciosów lub uników. Świst przelatującej włóczni czy nietrafionego pocisku każdy widz może poczuć za sprawą powiewów powietrza, a zapach napalmu czy płonącego wieżowca – dzięki rozpylonym na sali zapachom.

Krakowski czwarty wymiar!

Otwarcie sali Škoda 4DX™ w krakowskiej Bonarce uświetni premiera wspaniałego filmowego widowiska i jednocześnie zakończenie serii o Śródziemiu, czyli Hobbit: Bitwa pięciu armii. Podczas seansów w sali Škoda 4DX™ widzowie Hobbita odczują sceny batalistyczne za pomocą ruchomych interaktywnych foteli i podmuchów powietrza. Kiedy kamera będzie pokazywać pejzaże „fantastycznego” świata, siedziska – płynnie się obracając – pozwolą zobaczyć widzom naturę Śródziemia z lotu ptaka. Fotele pozwolą także oddać charakterystykę ruchów ras żyjących w uniwersum Tolkiena – krasnoludy będą „toporne” i mało dynamiczne, natomiast elfy niezwykle szybkie i delikatne. Pożogę spowodowaną gniewem Smauga kinomaniacy odczują poprzez bodźce zapachowe, a mgła towarzysząca maszerującym trollom pojawi się także na sali kinowej. Wszystkie sceny w szalejącej burzy z piorunami urealnią specjalne efekty wodne i świetlne. Całość uzupełni system dźwiękowy, który odda „echa” batalii. Nowa produkcja Petera Jacksona w sali Škoda 4DX™ to maksymalne kinowe przeżycie!

Czas na prawdziwą moc kina! Niezapomniane wrażenia filmowe już od stycznia w Krakowie w Cinema City Bonarka w sali Škoda 4DX™!

Źrodło: Informacja prasowa

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 4

Avatar square 200x200
Krzysztof 2014-12-22

Czy fdb przewiduje jakieś nagrody w konkursach lub za dodawanie i weryfikację w postaci biletów na takie seanse? Byłbym zainteresowany, szczególnie w Krakowie.

Pajo23 2014-12-22

Super informacja !!! Ktoś z Was bywał w Arkadii na 4DX ? Jest fun czy bez szału ?

Natalia Karzel Pajo23 2014-12-22

Byłam raz na filmie “Szybcy i wściekli 6” i myślę, że warto zobaczyć na tej sali film, w którym namnożone są efekty specjalne. Przy niektórych produkcjach te dodatkowe efekty mogą wręcz przeszkadzać, ale widziałam, że trafnie dobierają repertuar na tę salę.
Minusem są niestety sporo droższe bilety.

Proszę czekać…