Otwarcie sali Škoda 4DX™ w Cinema City Bonarka

2 stycznia w Cinema City Bonarka zostanie otwarta druga w Polsce sala Škoda 4DX™, która wyposażona jest w najbardziej zaawansowaną technologię kinową. Szykujcie się na nieprawdopodobne emocje w czasie seansu dzięki czterowymiarowej rozrywce! Szykujcie się na maksymalne kinowe przezycie!

W 2015 roku mieszkańców Krakowa czekają niesamowite filmowe wrażenia! Już na początku stycznia w Cinema City Bonarka uruchomiona zostanie innowacyjna sala Škoda 4DX™. Najbardziej zaawansowana technologia, która wykorzystywana jest podczas seansów, oddziałuje na wszystkie pięć zmysłów i wciąga widza w sam środek zawrotnej akcji filmowej.

Czym jest 4DX™?

4DX™ to unikalny system filmowy polegający na poszerzaniu wrażeń kinowych w czasie seansu. Produkcje wyświetlane w tej sali to największe i najnowsze hity kinowe, które dzięki specjalnej obróbce technicznej wprowadzają widza w zupełnie inny wymiar. Co to oznacza? W czasie pościgów filmowych ruchome fotele dosłownie „przewożą” kinomaniaków po autostradzie, a podczas pojedynków ruszają się w „rytm” ciosów lub uników. Świst przelatującej włóczni czy nietrafionego pocisku każdy widz może poczuć za sprawą powiewów powietrza, a zapach napalmu czy płonącego wieżowca – dzięki rozpylonym na sali zapachom.

Krakowski czwarty wymiar!

Otwarcie sali Škoda 4DX™ w krakowskiej Bonarce uświetni premiera wspaniałego filmowego widowiska i jednocześnie zakończenie serii o Śródziemiu, czyli Hobbit: Bitwa pięciu armii. Podczas seansów w sali Škoda 4DX™ widzowie Hobbita odczują sceny batalistyczne za pomocą ruchomych interaktywnych foteli i podmuchów powietrza. Kiedy kamera będzie pokazywać pejzaże „fantastycznego” świata, siedziska – płynnie się obracając – pozwolą zobaczyć widzom naturę Śródziemia z lotu ptaka. Fotele pozwolą także oddać charakterystykę ruchów ras żyjących w uniwersum Tolkiena – krasnoludy będą „toporne” i mało dynamiczne, natomiast elfy niezwykle szybkie i delikatne. Pożogę spowodowaną gniewem Smauga kinomaniacy odczują poprzez bodźce zapachowe, a mgła towarzysząca maszerującym trollom pojawi się także na sali kinowej. Wszystkie sceny w szalejącej burzy z piorunami urealnią specjalne efekty wodne i świetlne. Całość uzupełni system dźwiękowy, który odda „echa” batalii. Nowa produkcja Petera Jacksona w sali Škoda 4DX™ to maksymalne kinowe przeżycie!

Czas na prawdziwą moc kina! Niezapomniane wrażenia filmowe już od stycznia w Krakowie w Cinema City Bonarka w sali Škoda 4DX™!

Źrodło: Informacja prasowa


Grzegorz Derebecki
Masz jakiś problem? Napisz do mnie na: grzegorz.derebecki@fdb.pl