Kinomaniak. Fan filmów akcji z lat 80. i 90.. Z FDb związany od 2006 roku.

Druga zapowiedź sci-fi z Tatumem i Kunis od Wachowskich 4

Najnowszy obraz rodzeństwa Wachowskich ma drugi zwiastun! Twórcy kultowej trylogii Matrix znowu zabiorą nas w podróż w krainę science-fiction, a w głównych rolach towarzyszyć nam będą Mila Kunis, Channing Tatum (z elfimi uszami), Sean Bean, Douglas Booth, Eddie Redmayne, Doona Bae, Tuppence Middleton (I) i James D'Arcy.

Jupiter Jones urodziła się pod osłoną nocnego nieba, a jej narodzinom towarzyszyły znaki świadczące o tym, że jest stworzona do wielkich rzeczy. Dorosła już Jupiter nadal chce sięgać gwiazd, ale na ziemię sprowadzają ją obowiązki sprzątaczki toalet i niekończąca się passa nieudanych związków. Dopiero gdy na Ziemię przybywa Caine, genetycznie zaprogramowany były zwiadowca wojskowy, którego celem jest odnalezienie Jupiter, zaczyna ona dostrzegać przeznaczenie, które czekało na nią cały czas: w jej kodzie genetycznym jest bowiem zapisane, że jest spadkobierczynią niezwykłego dziedzictwa, które może zmienić układ sił we wszechświecie.

Do polskich kin Jupiter Ascending trafi 25 lipca.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 8

tjindy 2014-03-30

Jak miło wejść na fdb i poczytać komentarze. Myślałem że tylko mi się wydawało że coś cieniutko się zapowiada. Pani Kunis Angeliną nie jest i wygląda jakby przez pół życia drewno sprzedawała… ;) Rasowy SF to to nie będzie no ale damy szansę ze względu na Wachowskich.

Santanico 2014-03-27

o jo joj,za dużo tego wszystkiego,za kolorowo no i Czajnik Tatum z blond bródka i tymi uszami…ech.Obejrze tylko dla Mily Kunis

MJ_MARTINO 2014-03-27

W zasadzie to nie jest tak źle jak było na początku :)

Beznickowy MJ_MARTINO 2014-03-27

Ale nadal jest Channing Tatum.

jacks Beznickowy 2014-03-27

Ale z elfimi uszami więc w sumie prawie Legolas.

MJ_MARTINO Beznickowy 2014-03-27

Ale co wy z tym tatumem :D
Chłop się rozwija ;)

A_Biel MJ_MARTINO 2014-03-27

Ja tam nie zauważyłam poprawy. Zapowiada się wielka szmira. No i ten Tatum, irytuje mnie już sama jego obecność na ekranie.

Proszę czekać…