Po prostu kocham kino :)

Wielki powrót Jacka Bauera na ekrany TV 2

Twórcy serii 24 godziny – zdobywcy trzech nagród Emmy oraz dwóch Złotych Globów, stworzyli zupełnie nową historię z kultowym Jackiem Bauerem w roli głównej. To zupełnie nowa odsłona przełomowej i ekscytującej serii 24 godziny. Dwugodzinna premiera serialu 24: Jeszcze jeden dzień odbędzie się w Polsce w sobotę, 10 maja o godzinie 22:00 na kanale FOX!

fragment plakatu "24: Jeszcze jeden dzień"

Akcja serialu rozgrywa się w Londynie, cztery lata po wydarzeniach z ósmego sezonu i w dalszym ciągu skupia się na osobie byłego agenta CIA, Jacka Bauera (Kiefer Sutherland). Cztery lata temu Jack uciekł przed wymiarem sprawiedliwości. Dzisiaj będąc w dalszym ciągu na wygnaniu, wychodzi z ukrycia by po raz kolejny obronić świat przed globalną katastrofą. Zadanie nie jest łatwe, albowiem po piętach depczą mu inni wyszkoleni agenci, a nawet sam szef CIA – Steve Navarro (Benjamin Bratt Prywatna praktyka). W poszukiwaniu Bauera pomagają mu pomysłowa i bezwzględna agentka Kate Morgan, w której rolę wcieliła się znana z serialu Dexter aktorka polskiego pochodzenia Yvonne Strahovski, elegancki i wyrafinowany geniusz komputerowy Jordan Reed (Giles Matthey Czysta krew) oraz arogancki agent Erik Ritter (Gbenga Akinnagbe Prawo ulicy).

Przebywający na wygnaniu Jack, kiedy dowiaduje się, że życie obecnego prezydenta Stanów Zjednoczonych – Jamesa Hellera (William Devane Mroczny Rycerz powstaje) może być w niebezpieczeństwie jest w stanie poświęcić dla niego swoje życie i wolność. W stałym otoczeniu prezydenta znajduje się szef jego sztabu – Mark Boudreau (Tate Donovan Operacja Argo) oraz córka prezydenta – Audrey (Kim Raver Chirurdzy), była miłość Jacka, obecnie żona Boudreau. Bauerowi w jego misji pomagają stara, zaufana znajoma Chloe O’Brian (Mary Lynn Rajskub Legalna blondynka 2) oraz dobrze znany w podziemnym światku hacker Adrian Cross (Michael Wincott Kruk).

Serial 24: Jeszcze jeden dzień wyprodukowany został przez Teakwood Lane Productions w porozumieniu z 20th Century FOX Television i Imagine Television.

[informacja prasowa]

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…