Po prostu kocham kino :)

KONKURS: Kocham Kino - PSY zakończony 6

„Bo to zła kobieta była”, „Nie chce mi się z tobą gadać” – te powszechnie znane kwestie i kilka innych cytatów z filmu Psy Władysława Pasikowskiego szybko przeszły do powszechnego użycia. Nic dziwnego – to film, który szybko obrósł legendą i zyskał miano dzieła kultowego. Teraz wraca na ekrany kin po cyfrowej rekonstrukcji – w najlepszej jakości obrazu i dźwięku. Już 13 maja zobaczymy go w ramach cyklu Kocham Kino w Mutikinie.

Laureatami konkursu zostali: meggg, kiler251.
Serdecznie gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach!

Nie lada gratka czeka na widzów Multikina Złote Tarasy. Po seansie filmu odbędzie się spotkanie ze specjalnymi gośćmi. Zaproszenie do rozmowy z Grażyną Torbicką i gośćmi przyjęli Cezary Pazura oraz bardzo rzadko pojawiający się publicznie reżyser filmu, Władysław Pasikowski. Partnerem pokazów jest Kino RP i Cyfrowe Repozytorium Filmowe, odpowiadające za rekonstrukcję filmu oraz Studio Filmowe Zebra.

Organizatorami wspólnego przedsięwzięcia Kocham Kino w Multikinie są Program Drugi Telewizji Polskiej, wydawca magazynu i pasma Kocham Kino oraz Multikino.

Kocham Kino w Multikinie: Psy, reż. Władysław Pasikowski
 Wtorek, 13 maja, godz. 19:00

Kina, w których odbędzie się seans filmu: 
Bydgoszcz, Gdańsk, Gdynia, Katowice, Kielce, Kraków, Lublin, Łódź, Poznań Stary Browar, Sopot, Szczecin, Warszawa Ursynów, Warszawa Złote Tarasy, Wrocław Pasaż Grunwaldzki.

KONKURS

Z okazji tego wydarzenia mamy dla Was konkurs, a w nim do wygrania 2 podwójne zaproszenia na film Psy 13 maja w wybranym Multikinie (z listy powyżej).

ZADANIE KONKURSOWE

1. Napisz krótko (1-2 zdania) jaki cytat z filmu Psy jest Twoim ulubionym i dlaczego.

REGULAMIN KONKURSU
Proszę zapoznać się z regulaminem konkursu.
1. Odpowiedzi należy wysyłać na adres e-mailowy: konkurs@fdb.pl.

2. W zgłoszeniu należy podać:
- odpowiedź na pytanie,
- login na FDb.pl (konkurs dla zarejestrowanych użytkowników)
- imię i nazwisko oraz wybrane Multikino.
- w tytule maila proszę wpisać: Kocham Kino: Psy.

Brak jednej z powyższych danych czyni zgłoszenie nieważnym.

3. Każdy użytkownik może wysłać tylko jedno zgłoszenie do udziału w konkursie. Kolejne zgłoszenie nie będą brane pod uwagę.
6. Na odpowiedzi czekamy do 11.05.2014 do końca dnia. Osoby, które prześlą najciekawsze odpowiedzi oraz spełnią wszystkie punkty regulaminu otrzymają nagrody.
7. Wyniki podamy 12.05.2014 do godziny 12.00 na stronie głównej FDb.pl, laureaci zostaną poinformowani również drogą mailową.
8. Nagrody będą do odbioru w wybranym Multikinie.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…