Ben Foster jako Lance Armstrong na kolejnym zdjęciu

Ben Foster w niezatytułowanej biografii Lance'a Armstronga.

W sieci pojawiło się kolejne zdjęcie z niezatytułowanego jeszcze filmu biograficznego o Lance'ie Armstrongu. W główną postać wciela się Ben Foster, a scenariusz autorstwa Johna Hodge'a ma skupić się na walce kolarza z nowotworem, odnoszonych sukcesach aż do skandalu z 2012 r.

Reżyseruje Stephen Frears. Chris O’Dowd gra rolę irlandzkiego dziennikarza sportowego Davida Walsha, który jako jedna z pierwszych osób podejrzewała Armstronga o stosowanie dopingu. Rola Jesse'ego Plemonsa nie została potwierdzona, ale po zdjęciu można spekulować, że wcieli się on w Floyda Landisa. Guillaume Canet gra doktora Michele Ferrariego, który pomagał Armstrongow w stosowaniu dopingu.

Dla porównania faktyczne zdjęcie z 10 listopada 2012 r., które wrzucił kolarz na swojego Twittera i podpisał Back in Austin and just layin’ around….


Redox
Redaktor, wer, moderator, dodający zwiastuny, obsługujący fanpage fdb na Facebooku, w końcu kinomaniak. Lubię adaptacje komiksów, filmy z gatunku survival, ale też nie pogardzę dobrym niezależnym kinem. Z seriali nie trawię procedurali, a z muzyki najbardziej przemawia do mnie rock z nurtu psychodelicznego i progresywnego. Na fdb.pl od jesieni 2008 roku.