Kinomaniak. Fan filmów akcji z lat 80. i 90.. Z FDb związany od 2006 roku.

Drugi pełny zwiastun Strażników Galaktyki! 4

Zuchwały awanturnik Peter Quill kradnie tajemniczy artefakt stanowiący obiekt pożądania złego i potężnego Ronana, którego ambicje zagrażają całemu wszechświatowi. Chcąc uniknąć gniewu Ronana Quill zmuszony jest zawrzeć niewygodny sojusz z czterema nie mającymi nic do stracenia outsiderami: Rocketem – uzbrojonym szopem, Grootem – drzewokształtnym humanoidem, śmiertelnie niebezpieczną i tajemniczą Gamorą i żądnym zemsty Draxem Niszczycielem. Kiedy główny bohater odkrywa prawdziwą moc artefaktu i zagrożenie, jakie stanowi on dla kosmosu, musi zmobilizować swoich niesubordynowanych towarzyszy do ostatniej bitwy, od której zależą losy galaktyki.

Strażnicy Galaktyki na polskich ekranach już 1 sierpnia.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

Quagmire 2014-05-20

Aby tylko nie przesadzili z tym wrzucaniem dowcipasów w co drugą scenę, w mojej opinii położyło to ostatnio Iron Mana 3, czy Thora 2. Nie spodziewałem się, że będę chciał zobaczyć to w kinie, a tymczasem kupno biletu staje się coraz pewniejsze.

MJ_MARTINO 2014-05-20

Dla mnie kino obowiązkowe :) Widać że będzie dużo humoru :)

jacks 2014-05-19

Czy to tylko ja czy muzyka brzmi trochę jak z drugiego Star Treka? Zwłaszcza w początkowych scenach. Ogólnie pierwsza zapowiedź była lepsza, ale nadal nie jest źle. Na pewno obejrzę, ale czy w kinie to się zobaczy.

Proszę czekać…