Po prostu kocham kino :)

KONKURS: Serial na tapetę zakończony 5

Czy słyszałeś, że dr House wybiegł z planu filmowego, a podstępny morderca Dexter zbiegł ze swojego rodzinnego miasta? Pogłoski wśród mieszkańców krążą, że także Don Draper z Mad Men’a, Hank Moody z Californication, oraz Francis z Domu z kart wraz z postacią Breaking Bad – Walterem White’m dali nogę, uciekając przed oszalałymi fankami….Chcesz wiedzieć gdzie się schowali?

Laureatem konkursu został Tuiq. Gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach!

W platformie artystycznej myloview.pl, wszystko jest możliwe – daliśmy azyl zmęczonym gwiazdom kina, które poszukują przytulnego miejsca ….NA TWOJEJ ŚCIANIE! ZDOBĄDŹ SERIALOWEGO BOHATERA! Przygarnij dr. Housa, Dextera, Don Drapera, Hank’a Moody’ego, Francis’a czy Waltera White’a – wygospodaruj 100×100 cm ściany i pozwól jednemu z bohaterów odpocząć w swoim pokoju NA ZAWSZE!

UWAGA!!! OGŁASZAMY KONKURS – SERIAL NA TAPETĘ

ZADANIE KONKURSOWE
Opisz jak powinno wyglądać miejsce odpoczynku dla któregoś z powyższych bohaterów, co powinno się w nim znajdować. Wielkie łóżko? Hamak? Azjatki wykonujące tajski masaż pleców? A może wystarczą spartańskie warunki?

NAGRODA
Najciekawszą odpowiedź nagrodzimy wybraną przez Ciebie fototapetą o wymiarach 100×100 ze strony myloview.pl ! Spośród poniższych:

Don DraperDon Draper
Dr HouseDr House
Francis UnderwoodFrancis Underwood
Hank MoodyHank Moody
Walter WhiteWalter White
DexterDexter

REGULAMIN KONKURSU
Proszę zapoznać się z regulaminem konkursu.
1. Odpowiedzi należy wysyłać na adres e-mailowy: konkurs@fdb.pl.

2. W zgłoszeniu należy podać:
- odpowiedź na pytanie,
- login na FDb.pl (konkurs dla zarejestrowanych użytkowników)
- imię i nazwisko, adres do wysyłki nagrody oraz wybraną fototapetę.
- w tytule maila proszę wpisać: Serial na tapetę.

Brak jednej z powyższych danych czyni zgłoszenie nieważnym.

3. Każdy użytkownik może wysłać tylko jedno zgłoszenie do udziału w konkursie. Kolejne zgłoszenia nie będą brane pod uwagę.
4. Na odpowiedzi czekamy do 20.06.2014 do końca dnia. Osoba, która prześle najciekawszą odpowiedź oraz spełni wszystkie punkty regulaminu otrzyma nagrodę.
5. Wyniki podamy 25.06.2014 na stronie głównej FDb.pl oraz na blogu myloview, laureaci zostaną poinformowani drogą mailową.
6. Nagroda zostanie wysłana pocztą na wskazany w zgłoszeniu adres.

Partnerem konkursu jest myloview.pl:
Jeśli wnętrza Twojego domu nie wyróżniają się niczym szczególnym, nadal marzysz o remoncie, który nie pochłonie całego portfela – serdecznie zapraszamy do zapoznania się z fototapetami, naklejkami, obrazami ściennymi dostępnymi w naszej platformie artystycznej myloview.pl.

Sklep internetowy myloview.pl, to nie tylko ozdoby ścienne, ale miejsce szczególnie ukochane przez artystów, którzy specjalnie na potrzeby klientów tworzą niepowtarzalne kolekcje dekoracji ściennych. Fototapety do kuchni, murale do salonu, sypialni, a także bajeczne naklejki do pokoju dziecięcego, to tylko nieliczne zalety naszego asortymentu. Wzory, które proponujemy są wciąż aktualizowane, ponieważ inspirowane najnowszymi trendami designu wnętrzarskiego. Dlatego nie sposób obojętnie przejść obok naszej nowej kolekcji inspirowanej Legendarnymi Gwiazdami Rocka, serią Gwiazd Seriali, galerią Geometrycznych Zwierząt czy grafikami czerpiącymi swój urok z Wielkich Miast.

Szeroki wybór fototapet zaspokoi najbardziej wymagających klientów niezależnie od poczucia estetyki, hobby czy gustu. Wzory etno, shabby chic, pepitka oraz inspiracja światem orientu nie powinna nikogo tu zaskoczyć. Dla osób, które wciąż poszukują ciekawych stylizacji stworzyliśmy bloga, w którym informujemy o aktualnościach w świecie architektury wnętrz, dzięki temu najmniej zaznajomiony internauta ma możliwość zapoznać się z nowinkami, zdobyć potrzebną wiedzę do samodzielnego remontu, poznać tajniki koloru.

Zainteresowanych, niepewnych oraz tych którzy potrzebują fachowej pomocy w zakresie doboru produktu do swojego wnętrza, serdecznie zapraszamy do kontaktu i odwiedzin naszego internetowego sklepu z fototapetami, naklejkami oraz muralami ściennymi.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

Avatar square 200x200
Krzysztof 2014-06-04

Dlaczego przykłady tylko samych mężczyzn, może na zachętę jakaś ładna dziewczyna w kusym stroju?

Natalia Karzel Kristo 2014-06-04

Myślę, że partner konkursu weźmie pod uwagę, że warto wprowadzić do oferty również serialowe bohaterki :)

Marek Jacek 2014-06-03

Fajne i pomysłowe :)

Proszę czekać…