Po prostu kocham kino :)

Keira Knightley w ramionach Hulka na plakacie ZACZNIJMY OD NOWA 3

John Carney, twórca oscarowego hitu Once, powraca z filmem Zacznijmy od nowa – podnoszącą na duchu komedią producentów Wpadki i 40-letniego prawiczka, która swoim bezpretensjonalnym wdziękiem podbija serca publiczności na całym świecie.

W doborowej obsadzie filmu, obok Keiry Knightley (Piraci z Karaibów: Klątwa Czarnej Perły) i Marka Ruffalo (Avengers), debiutujący w kinie Adam Levine z zespołu Maroon 5, nominowane do Oscara Hailee Steinfeld (Prawdziwe męstwo) i Catherine Keener (Capote), muzycy Yasiin Bey i CeeLo Green oraz nagrodzony BAFTA gwiazdor brytyjskiej komedii James Corden (Gwen & Stacey). Dodatkowym bohaterem komedii Carneya jest tętniący muzyką, życiem, optymizmem i kolorami Nowy Jork.

Czekając na premierę – 4 lipca – prezentujemy polski plakat oraz zwiastun Zacznijmy od nowa.

Ona – Gretta (Knightley), początkująca piosenkarka i kompozytorka, znalazła się w Nowym Jorku, bo towarzyszy swemu chłopakowi (Levine) – wziętemu muzykowi, negocjującemu kontrakt życia. Są piękni, szczęśliwi, bogaci, świat zdaje się leżeć u ich stóp! On (Ruffalo), mieszkający od lat na Manhattanie producent muzyczny, powoli traci kontakt z rzeczywistością… Rozstał się z żoną (Keener), jego więź z dorastającą córką (Steinfeld) słabnie, a do tego właśnie wyrzucono go z pracy. Wizyta w małej knajpie, w której występuje Gretta, na zawsze odmieni życie ich dwojga…

Obejrzyj zapowiedź:

Ten film zdecydowanie poprawia samopoczucie! The Wrap

Cudowna historia. Urocza, zabawna i z sercem. movies.com

Czysta przyjemność. Fantastyczne, ciepłe kreacje Keiry Knightley i Marka Ruffalo. Screen International

Zobacz polski plakat filmu:

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…