Kolejni aktorzy w The Dark Is Rising 0

Gregory Smith i Christopher Eccelston dołączyli do obsady filmu The Dark Is Rising.

The Dark Is Rising będzie adaptacją pierwszej części, serii książek autorstwa Susan Cooper. Cała seria nosi nazwę The Dark Is Rising Sequence. Historia zawarta w powieści opowiada o przygodach Willa Stantona (w tej roli Alexander Ludwig), chłopca, którego codzienne życie zostanie wywrócone do góry nogami, kiedy dowie się, że jest ostatnim z tak zwanych Old Ones, prastarego bractwa nieśmiertelnych wojowników, którzy poświęcają całe swoje życie na walkę z siłami ciemności i zła. Kiedy odkryje serię tajemniczych znaków, które będą sięgać nawet czasów biblijnych, Will odkryje, że siły ciemności znowu powstają i przyszłość świata leży w jego rękach.

Gregory Smith / leninkaaa.sblog.czGregory Smith / leninkaaa.sblog.cz

Gregory Smith (Everwood) wcieli się w postać starszego brata nastolatka, młodego niespokojnego człowieka z kolczykami i tatuażami, który podnosi autorytet swojego ojca. Christopher Eccleston (Heroes) zagra przestępce, Raidera. Niedawno do obsady dołączył także Ian McShane (Scoop), który w cieli się w rolę Merrimana Lyon, jednego z członków bractwa Old Ones, który będzie mentorem i obrońcą Stantona. Oprócz nich w obsadzie The Dark Is Rising znajdują się: Aleksander Ludwig, Frances Conroy, Amelia Warner, Emma Lockhart, Gary Entin, Edmund Entin, Jonathan Jackson oraz John Benjamin Hickey.

Za kamerą obrazu stanie David L. Cunningham (Droga do wolności). Scenariusz napisze John Hodge (Życie mniej zwyczajne). Marc Platt i Ron Schmidt są odpowiedzialni za produkcję.

Film powstanie dla 20th Century Fox oraz Walden Media. Prace na planie rozpoczynają się 26 lutego w Rumunii.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…