Kinomaniak. Fan filmów akcji z lat 80. i 90.. Z FDb związany od 2006 roku.

Promocyjne zdjęcie Supermana z kontynuacji Człowieka ze stali! 3

Prezentujemy nowe zdjęcie promocyjne filmu Batman V Superman: Dawn of Justice. Przedstawia ono Henry'ego Cavilla, który wciela się ponownie w postać Clarka Kenta / Supermana.

W filmie w reżyserii Zacka Snydera pojawią się również takie postacie jak Batman (Ben Affleck), Wonder Woman (Gal Gadot), Cyborg (Ray Fisher) czy Aquaman (Jason Momoa). Jesse Eisenberg z kolei wciela się w postać Lexa Luthora. Będzie to wprowadzenie do długo zapowiadanego Justice League. Do swoich ról z Człowieka ze stali (2013) powrócą Amy Adams, Diane Lane i Laurence Fishburne.

Polska premiera filmu zapowiedziana jest na 6 maja 2016 roku.

Henry Cavill jako Superman w Batman V Superman: Dawn of JusticeHenry Cavill jako Superman w Batman V Superman: Dawn of Justice

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

Avatar square 200x200
Redox 2014-07-03

Nareszcie! Superman w Gotham. Zdjęcie przypomina stylistykę Sin City.

Quagmire 2014-07-03

Cavill to właściwy człowiek na właściwym miejscu. Dobrze, że nie dokonano większych zmian w kostiumie Supermana, spowodowałoby to ogromną sprzeczność z przedstawioną już nam genezą tego stroju.

Redox Quagmire 2014-07-03

Racja. Może trochę pochopnie oceniać jedynie po zdjęciu promocyjnym, ale Batman też ma kozacki kostium. Mam nadzieję, że reszta postaci z filmu będzie miała stroje tak dobrego pokroju.

Proszę czekać…