Nonkonformista. Samozwańczy krytyk i przyszły autor bestsellerów. Prowadzący bloga Jay's World.

[ZAKOŃCZONY]KONKURS: ENEMEF Noc Step Up 4

Multikino nie zwalnia tempa! Już 18 lipca pragniemy zaprosić wszystkich na kolejną odsłonę ENEMEFu czyli Noc Step Up. Podczas maratonu, premierowo, na srebrnym ekranie pojawi się Step Up: All In! Nasza redakcja ma do rozdania dwie podwójne wejściówki na to wydarzenie.

ENEMEF: Noc Step Up to najbardziej roztańczony maraton tego roku. To także niepowtarzalna okazja, żeby na wielkim ekranie zobaczyć niesamowite układy choreograficzne i posłuchać największych hitów m.in.: Missy Elliot, Kanye Westa czy Jaya Z. Tej nocy przeniesiesz się do świata tańca, marzeń, miłości, przyjaźni i dobrej zabawy dzięki serii Step Up. W repertuarze znalazły się:
- Step Up 2 (projekcja z DVD),
- Step Up 3D,
- Step Up 4 Revolution 3D,
- Step Up: All In 3D (PREMIEROWO).

By otrzymać od nas podwójny bilet należy odpowiedzieć na pytanie konkursowe: Za co najbardziej (taniec, muzyka, świetny klimat?) cenisz sobie serię Step Up? Wystarczy 1-2 zdania. Spośród zgłoszeń wybierzemy dwie najciekawsze prace, których zwycięzcy otrzymają podwójny bilet na seanse w wybranym przez siebie mieście (Wawa Ursynów, Wrocław Pasaż Grunwaldzki, Zabrze)

WYNIKI KONKURSU

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia! Wejściówkę na Noc Step Up otrzymuje użytkowniczka leonia24! Gratulujemy i zapraszamy do brania udziału w innych naszych konkursach.

REGULAMIN KONKURSU

Proszę zapoznać się z regulaminem konkursu.
1. Odpowiedzi należy wysyłać na adres e-mailowy: konkurs@fdb.pl.

2. W zgłoszeniu należy podać:
- odpowiedź na pytanie,
- login na FDB.pl (konkurs dla zarejestrowanych użytkowników)
- imię i nazwisko oraz wybrane Multikino (Wawa Ursynów, Wrocław Pasaż Grunwaldzki, Zabrze)
- w tytule maila proszę wpisać: ENEMEF Noc Step Up

Brak jednej z powyższych danych czyni zgłoszenie nieważnym.

3. Każdy użytkownik może wysłać tylko jedno zgłoszenie do udziału w konkursie. Kolejne zgłoszenie nie będą brane pod uwagę.
6. Na odpowiedzi czekamy do 16.07.2014 do końca dnia. Osoby, które prześlą najciekawsze odpowiedzi oraz spełnią wszystkie punkty regulaminu otrzymają nagrody.
7. Wyniki podamy najpóźniej dzień po zakończeniu konkursu do godziny 14.00 na stronie głównej FDb.pl, laureaci zostaną poinformowani również drogą mailową.
8. Nagrody będą do odbioru w wybranym Multikinie (w tym wypadku Wawa Ursynów, Wrocław Pasaż Grunwaldzki lub Zabrze).

Więcej informacji na stronie http://www.enemef.plWięcej informacji na stronie http://www.enemef.pl

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…