Poszukiwania zaginionej dziewczyny w nowym zwiastunie 4

Zgodnie ze wczorajszą zapowiedzią pojawił się dzisiaj nowy zwiastun Zaginionej dziewczyny w reżyserii Davida Finchera. W polskich kinach film pojawi się 10 października 2014 roku. Dystrybutorem jest Imperial – Cinepix.

Film jest adaptacją powieści autorstwa Gillian Flynn (która jest także autorską filmowego scenariusza). Młoda kobieta (Rosamund Pike) znika bez śladu w przededniu piątej rocznicy ślubu. Wszystkie podejrzenia padają na męża (Ben Affleck), który wspierany przez siostrę zaginionej żony postanawia dowieść swojej niewinności i rozwiązać zagadkę.

W obsadzie jest także Tyler Perry, Neil Patrick Harris i aktorka o polskich korzeniach – Emily Ratajkowski.

Sprawdź najnowszą zapowiedź:

Źrodło: 20th Century Fox

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Avatar square 200x200
Quagmire 2014-07-07

O wiele lepszy niż poprzedni, pomogło bardziej klasyczne podejście do tematu zamiast eksperymentów z oryginalnym dobraniem muzyki. Ciekawe czy rola Harrisa rzeczywiście jest takim "killerem’ jak marzy część internetu, bo po raz kolejny jest on dość skrzętnie ukrywany. Za to Tyler Perry wydaje się tutaj naprawdę przyzwoity, byłem pełen obaw po jego popisach w Alexie Crossie. Affleck gra na solidnym poziomie znanym z Argo czy Miasta Złodziei.

Świetny jest tutaj montaż, można spodziewać się podobnego stylu w gotowym filmie. Dorobek Kirka Baxtera jest niesamowity, facet zmontował w swoim życiu 3 filmy, a ma w tej kategorii 2 Oscary i 1 nominację. Przy jego 4 filmie również powinno coś wpaść.

Marek Jacek 2014-07-08

Finchera biorę w ciemno dopóki czegoś nie spieprzy :)

Proszę czekać…