Daryl z The Walking Dead nie wygląda za dobrze na nowym zdjęciu

Norman Reedus w jednm z odcinków The Walking Dead - Home 3x10 (2013)

Magazyn Entertainment Weekly opublikował nowe zdjęcie z nadchodzącego piątego sezonu popularnego serialu The Walking Dead. Na fotografii możemy oglądać skrępowanego Daryla Dixona (w tej roli Norman Reedus).

Serial opowiada o czasie następującym po pandemicznej apokalipsie, po której świat opanowały zombie. Szeryf Rick Grimes (Andrew Lincoln) podróżuje wraz z rodziną i z garstką ocalałych, w bezustannym poszukiwaniu bezpiecznego schronienia. Ciągła presja oraz codzienne zmagania się z zagrożeniem i śmiercią zbierają krwawe żniwo, popychając wielu ku otchłani najgłębszego ludzkiego okrucieństwa. W trakcie walki o przeżycie swojej rodziny, Rick odkrywa, że wszechogarniający strach ocalałych może być dużo bardziej niebezpieczny niż przemierzające świat zombie.

Nowy sezon zadebiutuje na antenie AMC jesienią tego roku.

<a class=

Źrodło: Entertainment Weekly


Redox
Redaktor, wer, moderator, dodający zwiastuny, obsługujący fanpage fdb na Facebooku, w końcu kinomaniak. Lubię adaptacje komiksów, filmy z gatunku survival, ale też nie pogardzę dobrym niezależnym kinem. Z seriali nie trawię procedurali, a z muzyki najbardziej przemawia do mnie rock z nurtu psychodelicznego i progresywnego. Na fdb.pl od jesieni 2008 roku.