Po prostu kocham kino :)

A Small Family Business z Nigelem Lindsayem 1

Multikino i British Council w ramach cyklu Teatry brytyjskie w Multikinie zapraszają na spektakl A Small Family Business. Sztukę w reżyserii Adama Penforda, z Nigelem Lindsayem w roli głównej będzie można zobaczyć 22 lipca w 13 kinach sieci Multikino.

National Theatre Live ponownie w Multikinie! 22 lipca w wybranych kinach sieci Multikino widzowie będą mogli uczestniczyć w premierowym pokazie spektaklu A Small Family Business (Mały rodzinny interes). Sztuka oparta na powieści Alana Ayckbourna powraca na deski National Theatre Live po raz pierwszy od spektakularnej premiery w 1987 roku.

A Small Family Business to historia Jacka McCrackena – człowieka z zasadami, przestrzegającego prawa w skorumpowanym świecie. On i jego wartości zostają wystawione na próbę. Niedługo po przejęciu rodzinnego biznesu zwraca się do niego prywatny detektyw z pulą kompromitujących informacji. Prawowitość Jacka powoli odchodzi w zapomnienie po tym, jak odkrywa, że jego wielopokoleniowa rodzina składa się ze złodziei, cudzołożników, prowadzących swoje nielegalne interesy na przedmieściach. Jego własne interesy biorą górę, co prowadzi do zaskakującego punktu kulminacyjnego.

Na podstawie powieści Alana Ayckbourna
Reżyseria: Adam Penford
Muzyka: Grant Olding
Obsada: Nigel Lindsay, Mike Aherne, Rosie Armstrong, Neal Barry, Stephen Beckett, Tony Boncza, Abby Cassidy
Czas trwania: ok. 200 min. + ok 20 min. materiałów dodatkowych (wprowadzenie, wywiady, zapowiedzi kolejnych sztuk, materiały backstage i inne).

Retransmisja w wersji oryginalnej w jakości High Definition z polskimi napisami.

Bilety już w sprzedaży: www.multikino.plBilety już w sprzedaży: www.multikino.pl

A Small Family Business National Theatre Live zobaczymy we wtorek 22 lipca o godzinie 19.00 w 13 kinach sieci Multikino. Zapraszamy do kin: Gdańsk, Gdynia, Katowice, Kraków, Lublin, Łódź (Silver Screen), Poznań Stary Browar, Rzeszów, Sopot, Szczecin, Warszawa Ursynów, Warszawa Złote Tarasy, Wrocław Arkady Wrocławskie.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…