Znów zatańczą 0

Muzycy, aktorzy, dziennikarze, ale także córka polityka i była Miss Polonia wezmą udział w piątej edycji Tańca z gwiazdami. Telewizja TVN emisję kolejnej serii popularnego programu rozpocznie już 4 marca. Taniec z gwiazdami nadal prowadzić będą Katarzyna Skrzynecka i Hubert Urbański.

O Kryształową Kulę rywalizować będą: Kasia Cerekwicka i Georgiy Korolyow, Wojciech Majchrzak i Magdalena Soszyńska, Ivan Komarenko i Blanka Winiarska, Ewa Wachowicz i Marek Fiksa, Bartosz Obuchowicz i Kinga Jurecka, Kasia Tusk i Stefano Terazzino, Omena Mensah i Rafał Maserak, Krzysztof Tyniec i Kamila Kajak, Anna Samusionek i Łukasz Czarnecki oraz Rafał Olbrychski i Ewa Szabatin.

Gospodarzami Tańca z gwiazdami , który niezmiennie emitowany będzie w niedziele o godz. 20.05, pozostają Katarzyna Skrzynecka i Hubert Urbański. Jury programu pozostanie w niezmienionym składzie (Zbigniew Wodecki, Beata Tyszkiewicz, Piotr Galiński i Iwona Szymańska-Pawlovic). Piątą edycję Tańca z gwiazdami wyreżyseruje Wojciech Iwański, a producentem programu jest Agnieszka Koniecka.

Telewizja TVN zaczęła emitować Taniec z gwiazdami w kwietniu 2005 roku. Pierwszą edycję oglądało średnio 3,4 mln widzów. Druga zgromadziła przed telewizorami średnio 5 mln widzów. Natomiast trzecią oglądało średnio 6,7 mln widzów, czwartą – 6,4 mln widzów (dane: AGB Nielsen Media Research).

źródło: MediaLink

Logo programu Taniec z gwiazdamiLogo programu Taniec z gwiazdami

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…