SDCC: Horns z kolejną zapowiedzią 2

Reżyser Alexandre Aja, autor Joe Hilla i gwiazda filmu Daniel Radcliffe zaprezentowali na Comic-Conie w San Diego w piątek kolejny zwiastun filmu Horns. Dziś zwiastun zadebiutował w sieci.

Film to thriller fantasy z udziałem Radcliffe'a opowiadający o perypetiach Iga Perrisha, który pewnego ranka budzi się po mocno zakrapianej imprezie odkrywając, że na jego czole wyrastają… diabelskie rogi! Jakby tego było mało staje się głównym podejrzanym gwałtu i zabójstwa swojej dziewczyny, w którą wciela się Juno Temple.

Do ekrany kin w Stanach film wejdzie ostatniego dnia października tego roku. Na razie musimy was przekierować na strony MTV, gdzie opublikowano zwiastun. Niedługo powinien pojawić się w lepszej jakości i opublikujemy go również w naszym serwisie.

Sprawdź nową zapowiedź!

Źrodło: MTV

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Avatar square 200x200
kpr 2014-07-29

Nie widziałem wcześniejszego, ten jest super, podoba mi się ten montaż. Film też chętnie zobaczę.

Jakub Kucharski 2014-07-28

Hmmm… Nowy zwiastun trochę mnie skołował. W zasadzie, nie jestem pewny, czy film będzie bardziej Horrorem, czy Komedią, aczkolwiek, wygląda to troszkę interestująco. Z pewnością, nowa zapowiedź bardziej zachęca do filmu, niż ten pierwszy teaser.

Proszę czekać…