SDCC: Horns z kolejną zapowiedzią

Reżyser Alexandre Aja, autor Joe Hilla i gwiazda filmu Daniel Radcliffe zaprezentowali na Comic-Conie w San Diego w piątek kolejny zwiastun filmu Horns. Dziś zwiastun zadebiutował w sieci.

Film to thriller fantasy z udziałem Radcliffe'a opowiadający o perypetiach Iga Perrisha, który pewnego ranka budzi się po mocno zakrapianej imprezie odkrywając, że na jego czole wyrastają… diabelskie rogi! Jakby tego było mało staje się głównym podejrzanym gwałtu i zabójstwa swojej dziewczyny, w którą wciela się Juno Temple.

Do ekrany kin w Stanach film wejdzie ostatniego dnia października tego roku. Na razie musimy was przekierować na strony MTV, gdzie opublikowano zwiastun. Niedługo powinien pojawić się w lepszej jakości i opublikujemy go również w naszym serwisie.

Sprawdź nową zapowiedź!

Źrodło: MTV


Redox
Redaktor, wer, moderator, dodający zwiastuny, obsługujący fanpage fdb na Facebooku, w końcu kinomaniak. Lubię adaptacje komiksów, filmy z gatunku survival, ale też nie pogardzę dobrym niezależnym kinem. Z seriali nie trawię procedurali, a z muzyki najbardziej przemawia do mnie rock z nurtu psychodelicznego i progresywnego. Na fdb.pl od jesieni 2008 roku.