SDCC: Wiemy kto napisze Justice League!

Liga Sprawiedliwych

The Hollywood Reporter donosi, że scenarzysta Operacji ArgoChris Terrio jest poważnym kandydatem, aby napisać scenariusz do Justice League. Terrio przerobił już scenariusz do Batman v Superman: Dawn of Justice, który poprzednio był w rękach Davida Goyera i najwidoczniej zaimponował tekstem wytwórni Warner Bros. Pictures na tyle, aby zatrudnili go do napisania kontynuacji tego filmu. Reżyserem obu projektów jest Zack Snyder.

Pomimo, że Justice League nie ma oficjalnie potwierdzonej obsady, najprawdopodobniej w filmie zobaczymy Henry'ego Cavilla jako Supermana, Bena Afflecka jako Batmana, Gal Gadot jako Wonder Woman i Raya Fishera jako Cyborga.

Justice League nie ma ustalonej daty premiery, a Batman v Superman: Dawn of Justice w polskich kinach pojawi się 6 maja 2016 roku.

<a class=

Źrodło: The Hollywood Reporter


Redox
Redaktor, wer, moderator, dodający zwiastuny, obsługujący fanpage fdb na Facebooku, w końcu kinomaniak. Lubię adaptacje komiksów, filmy z gatunku survival, ale też nie pogardzę dobrym niezależnym kinem. Z seriali nie trawię procedurali, a z muzyki najbardziej przemawia do mnie rock z nurtu psychodelicznego i progresywnego. Na fdb.pl od jesieni 2008 roku.