SDCC: Nicholas Cage jako Superman? Mamy dokument o Superman Lives 4

Superman Lives to bez wątpienia jeden z najbardziej ciekawych niezrealizowanych projektów z Hollywood. W połowie lat 90. Tim Burton został zatrudniony jako reżyser nowego filmu o Supermanie, Nicholas Cage miał wcielić się w Kal-Ela, a sam Kevin Smith napisać scenariusz. Produkcja filmu była w dość zaawansowanej formie (pewnie widzieliście niesławne zdjęcie Cage'a w kostiumie).

Zwiastun do dokumentu zadebiutował w piątek wieczorem na konwencie Comic-Con w San Diego. W filmie będziemy mogli posłuchać co mają do powiedzenia osoby zaangażowane w produkcje (jednak bez Cage'a) i zobaczyć nieznane materiały pochodzące z Superman Lives.

The Death of "Superman Lives": What Happened? zadebiutuje w kinach w USA już 1 sierpnia.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Avatar square 200x200
Quagmire 2014-07-27

Świetnie zapowiadający się dokument, a stare powiedzenie o gościu wyskakującym z lodówki wymyślono chyba głównie po to aby opisać obecną działalność Kevina Smitha :)

Ale, że autor dotarł do nakręconych, próbnych ujęć?! Jestem naprawdę zaskoczony, myślałem, że to będą mniej lub bardziej miłe wspominki ze starych czasów, przeplatane zdjęciami z planu. Spora niespodzianka.

Marek Jacek 2014-07-27

Chyba jeden z niewielu dokumentów, które z chęcią obejrzę. W necie jest tak mało informacji na temat tej produkcji, że rzeczowa relacja na pewno znajdzie swoich odbiorców. Szkoda tylko, że brak będzie wypowiedzi Cage’a.

Proszę czekać…