Kinomaniak. Fan filmów akcji z lat 80. i 90.. Z FDb związany od 2006 roku.

Nowy teaser pierwszej części Igrzysk śmierci: Kosogłos 3

Katniss wraz z matką i siostrą mieszka w legendarnym, podziemnym dystrykcie trzynastym, który, wbrew kłamliwej propagandzie, przetrwał zemstę Kapitolu. Z nowymi przywódcami na czele, rebelianci przygotowują się do rozprawy z dyktatorską władzą. Katniss, mimo początkowych wahań, zgadza się wziąć udział w walce. Staje się symbolem oporu przeciw tyranii prezydenta Snowa.

Premierę filmu Igrzyska śmierci: Kosogłos. Część 1 zaplanowano na 21 listopada br., a w głównych rolach ponownie zobaczymy Jennifer Lawrence, Josha Hutchersona, Liama Hemswortha, Woody'ego Harrelsona, Donalda Sutherlanda i Stanleya Tucci.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

Quagmire 2014-07-28

Tak sobie tylko pomyślałem, że poprzednie wspólne filmy duetu ze zdjęcia to Boogie Nights, Big Lebowski i Magnolia. Dziwnie wyglądają Igrzyska w tym zestawieniu :)

Redox 2014-07-28

Końcówka drugiej części mnie zaintrygowała (same "W pierścieniu ognia" uznaje za średni obraz). Na pewno obejrzę kolejny rozdział chociaż raczej nie w kinie.

KubiQ 2014-07-28

Finansowo będzie sukces. Jakościowo – wątpie. Pierwsze Igrzyska trzymały poziom, drugie nie. Obawiam się że trójka może być jeszcze gorsza. Ale obejrzę, głównie dlatego bo jestem po prostu ciekaw jak ta historia się potoczy.

Proszę czekać…