Pierwszy zwiastun i nowy plakat trzeciej części Hobbita! 5

W sieci zadebiutował pierwszy zwiastun filmu Hobbit: Bitwa Pięciu Armii, polska premiera zapowiedziana jest na 26 grudnia 2014 roku.

Filmowa adaptacja książki J.R.R. Tolkiena, będącej wstępem do słynnego Władcy Pierścieni, to opowieść pełna niesamowitych wydarzeń i magicznych postaci. Przedstawia odwieczną walkę dobra ze złem. Po wielkim sukcesie pierwszych dwóch części trylogii – Hobbit: Niezwykła podróż (2012) oraz Hobbit: Pustkowie Smauga (2013), nadszedł czas na film zamykający niezwykłe dzieło Petera Jacksona: Hobbit: Bitwa Pięciu Armii. Drużyna dowodzona przez Thorina Dębową Tarczę dotarła do Samotnej Góry. Czy Bilbo i jego towarzysze pokonają smoka i odzyskają legendarny Erebor?

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 5

Avatar square 200x200
eponinestilinski 2014-07-28

Gratuluje osobie, która wybierała dźwięk do zwiastuna. Aż łza się w oku zakręciła….

Czudi 2014-07-28

Znowu dziwne zjazdy, tym razem jakimś wozem, co nie wróży zmiany klimatu. Przynajmniej są konsekwentni, choć dla mnie ta ekranizacja mogła być znacznie lepsza

Quagmire Czudi 2014-07-28

Jackson zachłysnął się komputerem, wcześniej możliwości techniczne jeszcze jakoś ograniczały jego ciągoty do takich akcji. Szkoda tylko, że fascynacja odbija się też na niesamowicie przefiltrowanych, sztucznych zdjęciach.

kpr Quagmire 2014-07-29

mnie też razi ta sztuczność :/

Marek Jacek 2014-07-28

W końcu jak wyjdzie finał będę miał okazję obejrzeć całą trylogię na raz :) Naczytałem się negatywnych opinii o tej serii, ale mam nadzieję się nie zawieść. Książki nie czytałem więc na szczęście nie zauważę różnic.

Proszę czekać…