Mamy dwa zdjęcia z najnowszego filmu Tima Burtona

Obraz Margaret Keane z charakterystycznymi dużymi oczami dziecka.

W sieci zadebiutowały dwie nowe fotografie z najnowszego filmu Tima Burtona, zatytułowanego Wielkie oczy. Na zdjęciach możemy zobaczyć Amy Adams i Christopha Waltza.

Wielkie oczy to film oparty na prawdziwej historii malarki Margaret Keane (w tej roli Adams). W latach sześćdziesiątych XX wieku świat zachwyca się intrygującymi portretami kobiet i dzieci o tajemniczych, wielkich oczach. Autorstwo obrazów przypisuje sobie niezwykle ambitny Walter Keane. Jednak za genialnymi pracami stoi żyjąca w jego cieniu żona Margaret. Kobieta walczy o prawdę, uznanie i wyzwolenie się spod wpływu bezwzględnego despoty oraz z roli, którą narzuca jej społeczeństwo.

Polska premiera zaplanowana jest na 23 stycznia 2015 roku. Forum Film Poland jest dystrybutorem na terenie naszego kraju.


Redox
Redaktor, wer, moderator, dodający zwiastuny, obsługujący fanpage fdb na Facebooku, w końcu kinomaniak. Lubię adaptacje komiksów, filmy z gatunku survival, ale też nie pogardzę dobrym niezależnym kinem. Z seriali nie trawię procedurali, a z muzyki najbardziej przemawia do mnie rock z nurtu psychodelicznego i progresywnego. Na fdb.pl od jesieni 2008 roku.