Ben Affleck na planie Batman V Superman 1

W sieci można znaleźć nowe materiały wideo i zdjęcia z planu obecnie kręconego Batman V Superman: Dawn of Justice. Polska premiera tego filmu zapowiedziana jest na 6 maja 2016 roku. Na fotografiach i w wideo można zobaczyć Bena Afflecka wcielającego się w rolę Bruce’a Wayne’a. Dodatkowo portal BadassDigest.com opublikował potencjalny opis postaci Batmana.

Bruce Wayne | Batman

Jak podaje Badass Digest Mroczny rycerz w tej części działa w Gotham od ponad 30 lat. Źródło potwierdza więc wcześniejsze pogłoski o starszym Wayne’ie (ma około 50 lat) oraz o legendzie, jaka urosła wokół postaci Batmana. Nikomu przez ten czas nie udało się zrobić mu nawet zdjęcia. W podziemnej kwaterze wisi również zniszczony strój Robina.

W filmie w reżyserii Zacka Snydera pojawią się również takie postacie jak Wonder Woman (Gal Gadot), Cyborg (Ray Fisher) czy Aquaman (Jason Momoa). Jesse Eisenberg z kolei wciela się w postać Lexa Luthora. Będzie to wprowadzenie do długo zapowiadanego Justice League. Do swoich ról z Człowieka ze stali (2013) powrócą Amy Adams, Diane Lane i Laurence Fishburne.

-

-

Źrodło: BadassDigest.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…