Oficjalne zdjęcie z 99 Homes

Reżyser filmu 99 Homes - Ramin Bahrani

W sieci zadebiutowało pierwsze oficjalne zdjęcie z niezależnej produkcji Ramina Bahrani zatytułowanej 99 Homes. Na fotografii możemy zobaczyć głównych aktorów filmu – Andrew Garfielda i Michaela Shannona.

Dennis Nash (Garfield) wraz ze swoją matką i dziewięcioletnim synem (Noah Lomax) zostają eksmitowani z domu. Mężczyzna, aby odzyskać dom postanawia pracować dla chciwego, ale też czarującego agenta nieruchomości (Shannon).

W moim przypadku film ten znajduje się dość wysoko w oczekiwanych pozycjach. Miło będzie zobaczyć Andrew Garfielda w innej roli niż Spider-Man i bez wykorzystania ujęć VFX. Swoją premierę obraz będzie miał na nadchodzącym festiwalu filmowym w Wenecji.

Źrodło: EW


Redox
Redaktor, wer, moderator, dodający zwiastuny, obsługujący fanpage fdb na Facebooku, w końcu kinomaniak. Lubię adaptacje komiksów, filmy z gatunku survival, ale też nie pogardzę dobrym niezależnym kinem. Z seriali nie trawię procedurali, a z muzyki najbardziej przemawia do mnie rock z nurtu psychodelicznego i progresywnego. Na fdb.pl od jesieni 2008 roku.