Po prostu kocham kino :)

KONKURS: Maraton Niezniszczalnych [zakończony] 3

Niegdyś tworzyli złotą erę filmów video. Dziś wcale nie chcą odchodzić do lamusa. Ikony kina akcji minionych dekad cały czas mają mięśnie ze stali, godnych następców oraz.. ogromne pokłady poczucia humoru! Przekonaj się o tym już 15 sierpnia podczas Maratonu Niezniszczalnych. W związku z tym wydarzeniem, mamy do rozdania dwa podwójne zaproszenia dla naszych użytkowników. Wystarczy odpowiedzieć na proste pytanie, zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie!

Laureatami konkursu zostali: zibekgit, djangozbogdanca
Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

ENEMEF: Maraton Niezniszczalnych to propozycja dla miłośników kina akcji. Za tę mocną serię odpowiedzialny jest sam Sylvester Stallone, odtwórca legendarnych postaci Rocky’ego i Rambo. Udało mu się stworzyć zapierające dech w piersiach filmy o bogatej fabule, w których najważniejsi są główni bohaterowie – outsiderzy, który nie boją się nawet najbardziej niebezpiecznych zadań. Na ekranie można zobaczyć ikony kina akcji m.in: Arnolda Schwarzeneggera, Mela Gibsona, Jean-Claude Van Damme'a, Bruce'a Willisa, ale także ich godnych następców Jeta Li czy Jasona Stathama.

W repertuarze:

- Niezniszczalni
- Niezniszczalni 2
- Niezniszczalni 3 (premierowo)
- Plan ucieczki

ENEMEF: MARATON NIEZNISZCZALNYCH odbędzie się 15 sierpnia (piątek) jednocześnie w 23 Multikinach w Polsce: Bydgoszcz, Elbląg, Gdańsk, Gdynia, Katowice, Kielce, Koszalin, Kraków, Łódź, Poznań Malta, Poznań 51, Rumia, Rybnik, Rzeszów, Szczecin, Warszawa Targówek, Warszawa Wola, Warszawa Złote Tarasy, Warszawa Ursynów, Włocławek, Wrocław Arkady, Wrocław Pasaż Grunwaldzki, Zabrze.

Więcej informacji znajdziesz pod adresem: http://www.enemef.plWięcej informacji znajdziesz pod adresem: http://www.enemef.pl

Godzina rozpoczęcia i zakończenia:
Rozpoczęcie o 22:00, przewidywany koniec ok. 5:30 rano

KONKURS

Z okazji tego wydarzenia mamy dla Was konkurs, a w nim do wygrania 2 podwójne zaproszenia na maraton ENEMEF: MARATON NIEZNISZCZALNYCH 15 sierpnia (piątek) godz. 22:00 do Multikina Gdynia, Katowice lub Warszawa Wola.

ZADANIE KONKURSOWE

1. Napisz krótko (1-2 zdania) – Kto z filmowych postaci (z dowolnego filmu) może nosić miano prawdziwie Niezniszczalnego i dlaczego?

2. Oceń chociaż jeden film w naszym portalu i w zgłoszeniu podaj jego tytuł. (Na stronie filmu należy przyznać odpowiednią wg preferencji ilość gwiazdek od 1 do 10).

REGULAMIN KONKURSU
Proszę zapoznać się z regulaminem konkursu.
1. Odpowiedzi należy wysyłać na adres e-mailowy: konkurs@fdb.pl.

2. W zgłoszeniu należy podać:
- odpowiedź na pytanie,
- tytuł ocenionego filmu,
- login na FDb.pl (konkurs dla zarejestrowanych użytkowników)
- imię i nazwisko oraz wybrane Multikino (Gdynia, Katowice lub Warszawa Wola)
- w tytule maila proszę wpisać: Enemef – Niezniszczalni.

Brak jednej z powyższych danych czyni zgłoszenie nieważnym.

3. Każdy użytkownik może wysłać tylko jedno zgłoszenie do udziału w konkursie. Kolejne zgłoszenia nie będą brane pod uwagę.
4. Na odpowiedzi czekamy do 13.08.2014 do końca dnia. Osoby, które prześlą najciekawsze odpowiedzi oraz spełnią wszystkie punkty regulaminu otrzymają nagrody.
5. Wyniki podamy 14.08.2014 do godziny 14.00 na stronie głównej FDb.pl, laureaci zostaną poinformowani drogą mailową.
6. Nagrody będą do odbioru w wybranym Multikinie.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…