Nowe filmy z planu Batman V Superman

W sieci można znaleźć nowe materiały wideo z planu obecnie kręconego Batman V Superman: Dawn of Justice, nagrane przez fanów. Polska premiera tego filmu zapowiedziana jest na 6 maja 2016 roku.

Na filmikach można zobaczyć dublera Bena Afflecka, który wciela się w rolę Bruce’a Wayne’a. Oprócz tego fani dostrzegli obecność na planie aktorki, znanej z poprzedniego filmu Zacka SnyderaSucker Punch. Chodzi o Jena Malone. Na chwilę obecną nie wiadomo w jaką postać przyjdzie jej wcielić się w filmie. Spekuluje się, że może być to występ jedynie gościnny.

W filmie w reżyserii Snydera pojawią się również takie postacie jak Wonder Woman (Gal Gadot), Cyborg (Ray Fisher) czy Aquaman (Jason Momoa). Jesse Eisenberg z kolei wciela się w postać Lexa Luthora. Będzie to wprowadzenie do długo zapowiadanego Justice League. Do swoich ról z Człowieka ze stali (2013) powrócą Amy Adams, Diane Lane i Laurence Fishburne.

Poniżej materiały wideo dostarczone przez użytkowników "Caleb Sherman," "Allan" i "Dan Newman" w serwisie YouTube.

Źrodło: Materiały z serwisu YouTube


Redox
Redaktor, wer, moderator, dodający zwiastuny, obsługujący fanpage fdb na Facebooku, w końcu kinomaniak. Lubię adaptacje komiksów, filmy z gatunku survival, ale też nie pogardzę dobrym niezależnym kinem. Z seriali nie trawię procedurali, a z muzyki najbardziej przemawia do mnie rock z nurtu psychodelicznego i progresywnego. Na fdb.pl od jesieni 2008 roku.