HUMOR: Pojedynku Snydera z Abramsem ciąg dalszy

Na oficjalnym profilu Bad Robot, wytwórni produkcyjnej J.J.Abramsa (reżysera siódmej części Star Wars), pojawiło się kolejne zdjęcie będące skrzyżowaniem światów DC i Gwiezdnych wojen. To nie pierwszy taki miks. Zack Snyder zaczął tą twitterową batalię na zdjęcia, publikując fotografię przedstawiająca odtwórcę jednej z głównych ról w jego filmie Batman V Superman, Henry'ego Cavilla.

Na najnowszym zdjęciu znajduje się robot C-3PO, który jest przedstawiony jako Mroczny Rycerz w Gotham.

C-3PO pilnujący porządku w GothamC-3PO pilnujący porządku w Gotham

Poniżej przypominamy wcześniejsze trzy zdjęcia w kolejności, jakie pojawiały się w sieci (na Twitterze).

  • 24 lipca tego roku, Zack Snyder za pomocą swojego konta na Twitterze opublikował zdjęcie Henry'ego Cavilla z mieczem świetlnym i podpisując je hashtagiem #SuperJedi.

Henry Cavill jako SuperjediHenry Cavill jako Superjedi

  • Nie trzeba było długo czekać na reakcję J.J.Abramsa (zaledwie dwa dni). Na profilu Bad Robot pojawiła się fotografia przedstawiająca Johna Boyegę w stroju Batmana z hashtagiem #BOYEGAMAN. Aktor w nowych Gwiezdnych wojnach wciela się w postać Thomasa (robocza nazwa), który w filmie będzie działał po stronie czarnych charakterów.

John Boyega w roli Mrocznego RycerzaJohn Boyega w roli Mrocznego Rycerza

  • 2 sierpnia Snyder odpowiedział zdjęciem przedstawiającym w oddali Batmana i kompana C-3PO, R2-D2. Reżyser podpisał je jako "BATMAN & R2BIN".

Nie wiem jak wy, ale ja jestem ciekawy tej twitterowej konfrontacji między Snyderem a Abramsem. Damy wam znać o kolejnym zdjęciu, jeśli takowe się oczywiście pojawi. Twój ruch, Snyder!

Źrodło: Twitter


Redox
Redaktor, wer, moderator, dodający zwiastuny, obsługujący fanpage fdb na Facebooku, w końcu kinomaniak. Lubię adaptacje komiksów, filmy z gatunku survival, ale też nie pogardzę dobrym niezależnym kinem. Z seriali nie trawię procedurali, a z muzyki najbardziej przemawia do mnie rock z nurtu psychodelicznego i progresywnego. Na fdb.pl od jesieni 2008 roku.