Fan seriali i amerykańskiego kina niezależnego.

Członek Linkin Park w swoim reżyserskim debiucie 3

Joseph Hahn jest didżejem Linkin Park. Reżyseruje on także teledyski swojego zespołu oraz odpowiada za wszelkie projekty graficzne związane z LP. Od lat mówiło się o jego pełnometrażowym debiucie, aż w końcu na jesieni do amerykańskich kin wejdzie Mall. Film już się pojawił na cyfrowych nośnikach w paru krajach. Zaś w sieci można obejrzeć pierwszy zwiastun, okraszony muzyką Linkin Park.

Malcom skończył ze swoim życiem. Tylko metamfetamina daje mu powód, aby ciągnąć dalej swój byt. Zaopatrzony w broń i bomby udaje się do pobliskiego centrum handlowego. W trakcie swojej zbrojnej misji, nie tylko zmienia swoje życie, lecz determinuje los innych ludzi, którzy byli w złym miejscu o złej porze: palącego trawkę nastolatka, gospodynię domową mającą najlepsze lata życia już za sobą, chciwego biznesmena pragnącego pomnażać swój majątek oraz zdesperowanego zboczeńca.

W filmie wystąpili: Cameron Monaghan, India Menuez, James Frecheville, Gina Gershon, Peter Stormare oraz Vincent D'Onofrio, który jest także współautorem scenariusza.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Quagmire 2014-08-10

Ostatnio gdy Vincent grzebał przy scenariuszu skończyło się to koszmarnym "Nie wchodźcie do lasu". Teraz może być tylko lepiej.

Proszę czekać…