Hathaway i McConaughey na zdjęciach z Interstellar

Matthew McConaughey w filmie INTERSTELLAR (2014)

W sieci zadebiutowały dwie nowe fotografie z filmu Christophera Nolana, zatytułowanego Interstellar, którego polska premiera zaplanowana jest na 7 listopada 2014 r. Zdjęcia pochodzą z najnowszego wydania magazynu Entertainment Weekly. Możemy zobaczyć na nich odtwórcę głównej roli – Matthew McConaughey'ego wraz z Anne Hathaway.

Akcja skupi się na grupie badaczy, którzy wpadną w czarną dziurę i przedostaną się do innego wymiaru. Projekt zostanie oparty na ostatnich badaniach naukowych fizyka, Kipa S. Thorne’a. Jest on ekspertem w dziedzinie teorii względności.

W imponującej obsadzie filmu są także: John Lithgow, Michael Caine, Ellen Burstyn, Jessica Chastain, Casey Affleck, Topher Grace, Timothee Chalamet, Mackenzie Foy, Bill Irwin i Matt Damon występujący w niewielkiej roli.

<a class=

Anne Hathaway w filmie Interstellar (2014)Anne Hathaway w filmie Interstellar (2014)

Źrodło: Entertainment Weekly


Redox
Redaktor, wer, moderator, dodający zwiastuny, obsługujący fanpage fdb na Facebooku, w końcu kinomaniak. Lubię adaptacje komiksów, filmy z gatunku survival, ale też nie pogardzę dobrym niezależnym kinem. Z seriali nie trawię procedurali, a z muzyki najbardziej przemawia do mnie rock z nurtu psychodelicznego i progresywnego. Na fdb.pl od jesieni 2008 roku.